Reklama

„Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia?”. Anna Czartoryska w szczerym wyznaniu

Anna Czartoryska zdecydowała się na szczere wyznanie. W zorganizowanej przez nią sesji Q&A na Instagramie padło wiele, także tych prywatnych, pytań. Gwiazda opowiedziała o relacjach z mężem i macierzyństwie po 35. roku życia.

Anna Czartoryska od 2013 roku jest żoną Michała Niemczyckiego. Małżonkowie doczekali się trójki pociech: Ksawerego, Janiny i Antoniego. Wkrótce na świecie powitają swoje czwarte dziecko.

Na co dzień Anna Czartoryska stroni jednak od czerwonych dywanów i zdjęć na ściankach. By być w stałym kontakcie z fanami aktywnie prowadzi swój Instagramowy profil. Niedawno zdecydowała się zorganizować serię Q&A, czyli pytań i odpowiedzi.

Anna Czartoryska w szczerym wyznaniu. "Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia?"

Jedno z pytań, które zadała Annie Czartoryskiej internautka, odnosiło się do ciąży po 30. roku życia. Kobieta napisała, iż sama niedługo skończy 30 lat, co budzi w niej pewne obawy. "Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia? Ja mam prawie 30 i już się tym martwię" - padło pytanie.

Reklama

Aktorka odpowiedziała, starając się wesprzeć fankę na duchu. "Nie. Ufam, że będzie dobrze i uważam, że nie ma się co martwić na zapas. Wszystkie dzieci urodziłam po 30." - odpisała.

Anna Czartoryska może liczyć na duże wsparcie męża

Anna Czartoryska zdradziła również, w jaki sposób jest w stanie pogodzić opiekę nad trójką dzieci. Aktorka podkreśliła, że miewa momenty słabości, jednak zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony męża i innych członków rodziny. Zdradziła również, iż niedawno, wraz z ukochanym, zdecydowali się zatrudnić nianię.

Internautka podkreśliła, że sama ma problem z opieką nad jednym dzieckiem. "Mnie to też czasem przerasta... ale mam pomoc: męża, babć, nauczycieli, żłobek, przedszkole, a od niedawna także nianię" - napisała, odpowiadając na pytanie.

Małżeństwo Anny Czartoryskiej

Wśród pytań nie zabrakło także tego, dotyczącego relacji aktorki z mężem. Jedna z internautek zapytała Annę Czartoryską o skuteczne sposoby na męża. "Jak wytrzymać z chłopem?" - zapytała fanka.

"Napuścić na niego dzieci. A tak serio: znaleźć takiego, z którym się dogadujesz" - odpowiedziała w zabawny sposób aktorka.

Anna Czartoryska - Niemczycka jest wegetarianką, ale ... je mięso
Gwiazdy, które urodzą w 2022 roku. Jesteśmy świadkami "baby boom"?
Anna Czartoryska pokazała dom. Ma niezłą kolekcję kwiatów!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka | ciąże gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy