Reklama

Reklama

Nieudana koloryzacja brwi. Wpadka TikTokerki!

Idealny kształt oraz kolor brwi to coś, na czym zależy wielu kobietom. O tym, jak ciężkim zadaniem może być koloryzacja brwi henną, przekonała się pewna TikTokerka. Na opublikowanym nagraniu pokazała, że zabarwione zostały nie tylko włoski, ale także skóra wokół nich. Kobieta nie kryła przerażenia.

Dbanie o brwi może być trudnym zadaniem — szczególnie, gdy w grę wchodzi domowe farbowanie henną. Pewna TikTokerka przekonała się na własnej skórze, że osiągnięcie perfekcyjnych brwi wymaga dokładności. 

Kobieta opublikowała film, na którym widać, że jej domowe przyciemnianie włosków nie poszło po jej myśli. Można wywnioskować, że nałożyła barwnik niestarannie i w związku z tym zamiast idealnego kształtu uzyskała plamy wokół brwi.

TikTokerka rozpaczliwie próbowała zetrzeć barwnik ze skóry. Widząc, że nic się nie zmienia, początkowo nie kryła przerażenia, a następnie wybuchła śmiechem. 

Film został obejrzany niemal sto tysięcy razy. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci współczuli kobiecie i dzielili się tym, co zrobili, gdy byli w podobnej sytuacji. Jednym z pomysłów było wytarcie barwnika za pomocą płynu micelarnego, a także rada, by następnym razem przed farbowaniem skórę zabezpieczyć wazeliną lub tłustym kremem.

Reklama

Czytaj więcej: 

Cienkie brwi powracają. Warto się na nie zdecydować?

Shullet. Ta fryzura będzie hitem jesieni 2021

Kobido: Starożytna droga do piękna

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje