Reklama

Reklama

​Niezwyciężony Sylwester Wilk wraca na tor "Ninja Warrior Polska"

Jego nazwisko to synonim prawdziwego bohatera, dla którego nie ma przeszkody nie do pokonania. Pomimo niepełnosprawności Sylwester Wilk nie zwalnia tempa. Właśnie wraca na tor "Ninja Warrior Polska", aby udowodnić wszystkim, że ciężka praca i pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu. Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany 28 września o godz. 20:05 w Polsacie.

Dla Sylwestra Wilka to trzeci start w programie "Ninja Warrior Polska" - w tym drugi jako niepełnosprawny uczestnik. 

- Prawdziwy sukces to dla mnie moja rodzina. Udział w "Ninja Warrior Polska" uważam za kolejny krok na drodze sportowej - stwierdza sportowiec. -Prawdopodobnie to mój ostatni raz w programie, bo przede mną nowe wyzwania. Spodziewamy się z moją ukochaną dziecka. Ponadto zamierzam przygotowywać się do paraolimpiady.

Zawodnicy powracający do "Ninja Warrior Polska" bardzo często wskazują, że program działa na nich uzależniająco. A jak jest w przypadku Sylwestra? 

Reklama

- Uwielbiam atmosferę tego show. Tutaj nie ma rywalizacji między uczestnikami. Nie zwracamy uwagi, kto gdzie zaszedł. Wszyscy trzymamy za siebie kciuki i cieszymy się ze swoich osiągnięć. Wymieniamy się doświadczeniem i spostrzeżeniami dotyczącymi przechodzenia przez przeszkody - opowiada Sylwester.

Odcinek z udziałem Sylwestra zostanie wyemitowany 28 września, we wtorek, o godz. 20:05 w Polsacie.

 


 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

                                                                                                                                                    

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje