Reklama

Reklama

O szczęśliwych podróżach

Anna Kwiatkowska i Tomasz Rudomino - dziennikarka i historyk sztuki - podróżują, fotografują i filmują. Napisali setkę reportaży i relacji z wypraw do ponad 80 krajów świata - od Polinezji poprzez Azję i Afrykę po Europę.

O swoich wyprawach opowiadają na antenie TVP1 w programie "Podróżnik". Dla TVP3 Regionalnej zrealizowali cykl audycji "Szczęśliwej podróży". Piszą o swoich przygodach na planie filmowym i poza nim. O podróżach, które zapisały się nie tylko na taśmie filmowej, ale także w ich życiu.

Reklama

"Leksykon szczęśliwych podróży" jest zbiorem wybranych tematów, uporządkowanych według klucza geograficznego. Napisanych w formie reportaży odnoszących się do miejsc, ludzi, historii, kultury, legend oraz obyczajów. Książka jest nie tylko opisem przygód i przeżyć, ale też rodzajem autorskiego, subiektywnego przewodnika dla tych, którzy interesują się podróżami. Zawiera opisy zabytków, rezerwatów przyrody, wakacyjnych kurortów i turystycznych szlaków. Autorzy opowiadają o ludziach spotkanych na szlaku swoich wędrówek, przez ich pryzmat pokazują problemy i piękno współczesnego świata, tworzącą się każdego dnia historię.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje