Reklama

Obrażają ją, bo ma rozmiar XL

- Trolle internetowe każą mi się zakrywać, bo jestem „za duża na bikini” – mówi kobieta. Modelka XL zdaje się tym nie przejmować.

Lindsey ma swoje konto na TikTok, na którym publikuje posty pod domeną @lifeoflindz0. Modelka mówi, że czuje się urażona, gdy mężczyźni mówią jej, że ma szczęście, że ją lubią ze względu na jej rozmiar.

W innym poście Lindsey opowiada, jak jest stale krytykowana przez swój rozmiar i przez to, w co się ubiera.  

Jednak trolling na tym się nie kończy, ponieważ kobieta jest wyśmiewana przez ludzi, którzy nieustannie mówią jej, że zachoruje na cukrzycę.  

Dzieląc się komentarzem w innym poście, opowiada, jak jeden z obserwatorów powiedział: "Masz rację, jesteś piękna, dopóki cukrzyca cię nie zabije. Tu nie chodzi o zawstydzanie tłuszczu, ale o zdrowie". 

Reklama

Dziewczyna odpowiada na ataki. W jednym z postów słychać lektora, który mówi: "idź na terapię i zamknij się". Taka terapia z pewnością by się przydała osobom, które skupiają się na krytykowaniu innych, zamiast na własnym życiu.     

Lindsey udowadnia, że kobieta jest piękna bez względu na rozmiar. Nie można definiować wartości człowieka ze względu na powierzchowność.

Przeczytaj też: 

Meg Ryan kończy 60 lat! Przypominamy jej kultowe role

Księżna Camilla w Jordanii. Wyglądała pięknie, ale to królowa Rania zachwyciła 

Piotr Rubik dogryza Kindze Rusin. Wspomina jej imprezę z Adele

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama