Meg Ryan kończy 60 lat! Przypominamy jej kultowe role!

Choć trudno w to uwierzyć, 19 listopada 2021 roku Meg Ryan kończy 60 lat! Aktorka, znana z takich filmów jak "Bezsenność w Seattle", "Dowód życia" czy "Masz wiadomość", w ostatnich latach rzadko pokazywała się publicznie, ale ostatnio pojawiła się na gali otwarcia Academy Museum of Motion Pictures. Choć fani dopatrzyli się na jej twarzy efektów wielu zabiegów chirurgii plastycznej, to zgodnie przyznają, że Meg znów zachwyca wyglądem i w niczym nie przypomina przeciętnej 60-latki.

Meg Ryan na gali otwarcia Academy Museum of Motion Pictures
Meg Ryan na gali otwarcia Academy Museum of Motion PicturesValerie MaconEast News

Meg Ryan urodziła się 19 listopada 1961 roku w Fairfield w stanie Connecticut jako córka nauczycieli. Jej matka była niespełnioną aktorką i w głębi duszy marzyła o tym, by choć jedno z dzieci poszło w jej ślady. Meg Ryan zadebiutowała w 1981 roku rolą w filmie "Bogate i sławne", a w kolejnych latach grała w operze mydlanej CBS "As the World Turns", pojawiła się w reklamie Burger Kinga i w dramacie "W pogoni za szczęściem".

Kariera Meg Ryan: W jakich filmach zagrała?

Kariera Meg Ryan rozpędziła się na dobre w 1989 roku, gdy przyjęła rolę w komedii romantycznej "Kiedy Harry poznał Sally", z której pochodzi słynna scena udawanego orgazmu. Ta rola sprawiła, że aktorka dosłownie z dnia na dzień stała się specjalistką od komedii romantycznych i pojawiła się w takich kinowych hitach jak "Bezsenność w Seattle", "Preludium miłości" czy wreszcie "Masz wiadomość", w którym wystąpiła ponownie u boku Toma Hanksa. 

Meg Ryan w kultowej scenie orgazmu z filmu "Kiedy Harry poznał Sally"
Meg Ryan w kultowej scenie orgazmu z filmu "Kiedy Harry poznał Sally"EastNewsEast News

W kolejnych latach Meg Ryan starała się zerwać ze stereotypem słodkiej, zakochanej blondynki. W dramacie "Krew z krwi, kość z kości" zagrała outsiderkę, która postanawia uciec od męża i nie bardzo wie, dokąd zmierza. W produkcji "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" wcieliła się w rolę alkoholiczki, a w "Szalonej odwadze" w kapitan Karen Emmy Walden, dowodzącą załogą medycznego helikoptera. Dla wielu fanów aktorka wciąż jest jednak szukającą prawdziwej miłości, właścicielką księgarni z "Masz wiadomość". 

Meg Ryan i Tom Hanks w kultowym filmie "Masz wiadomość"
Meg Ryan i Tom Hanks w kultowym filmie "Masz wiadomość"EastNewsEast News

Życie prywatne Meg Ryan

W 2006 roku Meg Ryan postanowiła adoptować dziewczynkę z Chin, małą Daisy True, która dziś ma już 17 lat. 

Meg Ryan związana była także z muzykiem Johnem Mellencampem, ale ich związek od początku był burzliwy. Para schodziła się i rozstawała, ale w 2018 roku doszło do zaręczyn, którymi aktorka pochwaliła się nawet na Instagramie. Rok później jednak narzeczeni znów się rozstali, a Meg przyznała, że jest już tym związkiem zmęczona.

Meg Ryan z córką Daisy i Johnem Mellencampem
Meg Ryan z córką Daisy i Johnem MellencampemNancy Rivera / SplashNews.comEast News

Meg Ryan: Operacje plastyczne

W ostatnich latach, zamiast o nowych rolach Meg Ryan, głośno było o jej uzależnieniu od chirurgii plastycznej. Piękność z lat 90. z trudem akceptowała proces starzenia i regularnie poddawała się coraz bardziej inwazyjnym zabiegom. W efekcie, jej twarz stawała się coraz bardziej karykaturalna i aktorka przestała w pewnym momencie przypominać już samą siebie. Według specjalistów od chirurgii plastycznej Meg Ryan wielokrotnie podnosiła policzki i powiększała usta, w efekcie czego jej twarz nienaturalnie puchła, a oczy stawały się coraz mniejsze. Media regularnie wyśmiewały także "rybie usta" gwiazdy "Masz wiadomość". 

Meg Ryan: Jak dziś wygląda?

5 listopada 2021 roku Meg Ryan pojawiła się na gali amfAR w Los Angeles. Choć twarz gwiazdy w niczym nie przypomina tej, którą znamy choćby z filmu "Bezsenność w Seattle" to fani zauważyli, że gwiazda przystopowała z zabiegami. Uśmiechnięta i radosna Meg chętnie pozowała fotografom i naprawdę trudno uwierzyć, że kończy właśnie 60 lat. Czego jej życzycie?

Meg Ryan podczas gali amfAR
Meg Ryan podczas gali amfAR Jen Lowery / SplashNews.comEast News
Meg Ryan kończy 60 lat! Tak się zmieniała© 2021 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas