OFF Festival – w tej muzyce jest metoda!

Muzyka jest obecna w życiu każdej z nas praktycznie od momentu narodzin. Zapewne i Tobie rodzice dawali każdego wieczoru swego rodzaju koncert rodem z najlepszych festiwali, prosząc po każdej zwrotce, abyś usnęła chociaż na pół godziny... Muzyka stanowi nieodłączny element doniosłych wydarzeń w naszym życiu, takich jak np. pierwsza randka, studniówka, zaręczyny czy wymarzony ślub. Z każdą ważną dla nas osobą wiąże się jakiś utwór muzyczny i nieistotne, z jakiego gatunku – ważne, że przywołuje miłe wspomnienia.

Wyłącz rutynę, włącz alternatywę…

Reklama

Muzyka w niektórych momentach życia staje się swego rodzaju wybawieniem i odskocznią, która pozwala nam przemyśleć pewne sprawy, zastanowić nad naszym życiem, wylogować się choć na krótką chwilę z codziennej rutyny, gonitwy i pośpiechu. O gustach muzycznych się nie dyskutuje. Ile ludzi, tyle zdań czy upodobań. Jednakże do przemyśleń i swego rodzaju resetu wybieramy bardzo często muzykę alternatywną, która z założenia niesie głębsze przesłanie, skłania do przemyśleń, zadawania pytań. Inspiruje ona do działań, które później przenosimy do naszego życia, domów, pracy.

Nie usłyszysz jej w powszechnym radiu, nie jest promowana na YouTube czy w stacjach telewizyjnych. Natomiast miejscem, w którym znajdziesz jej pod dostatkiem, i to w najlepszym wydaniu, czyli na żywo, jest OFF Festival, który organizowany jest od 2006 roku.

Na stałe wpisał się on w rejestr festiwali, które muszą zostać odwiedzone przez wszystkich poszukujących niezapomnianych doznań muzycznych fanów tego rodzaju muzyki.

Nie bój się i zorganizuj podróż w nieznane

OFF Festival jest wydarzeniem, które możesz odwiedzić z grupą przyjaciół, mężem czy też jakąkolwiek inną osobą, która podziela Twój gust muzyczny. Jednakże uczestnictwo w nim w samotności też nie będzie błędem. Możesz być pewna, że poznasz tu nowych interesujących i kreatywnych ludzi, których otwartość i ciekawość świata pozwoli Ci poczuć się jak w gronie starych znajomych. Spotkasz tu zarówno ludzi młodych, jak i starszych fanów, którzy odwiedzają ten ,,przystanek” co roku.

Jedyne, o co musisz zadbać to lokum odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Nie musisz się obawiać o brak atrakcji, gdyż samym koncertom towarzyszą imprezy poboczne, jak warsztaty muzyczne, czy np. wystawy malarskie.

Organizatorzy festiwalu dbają o swą widownię i z uwagą monitorują, co dzieje się na scenach zagranicznych i rodzimych, dzięki czemu na kolejne edycje zapraszają jak najlepszych twórców, których muzyka obroni się swą jakością. Wydarzenie odbywa się w sezonie letnim, co dodatkowo udaje mu uroku, gdyż OFF Festival to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także sposób na odpoczynek, relaks, oderwanie się od codzienności. Jedno jest pewne – niewątpliwym atutem wydarzenia są ludzie, którzy go tworzą. Jeśli raz tu trafisz, będziesz chciała wracać co roku!

Dowiedz się więcej na temat: Sabrina Carpenter | festiwal muzyczny

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje