Oto najbardziej niepotrzebne prezenty pod choinkę

Fibi była najpiękniejszym i najbardziej rozkosznym szczeniakiem border collie na świecie darowanym przez rodziców Asi pod choinkę. Miała śliczny różowy nosek w kształcie serca, duże zakochane w człowieku oczka i bardzo przyjazne usposobienie. Była spełnieniem dziecięcych marzeń o psie, bo uwielbiała się bawić.

Pies nie jest zabawką, warto o tym pamiętać zwłaszcza przed świętami
Pies nie jest zabawką, warto o tym pamiętać zwłaszcza przed świętamimateriały prasowe

Jednak w kilka miesięcy ze szczeniaka wyrosła na psiaka, który poza zabawami wymagał dużo czasu. Zdecydowanie za dużo dla dziecka, które szybko znudziło się codziennym wychodzeniem z psem na spacery. Część obowiązków przejęli rodzice Asi, ale oni też nie znajdowali zbyt wiele czasu, by odpowiednio zająć się psiakiem. Krytyczny moment nastąpił w lipcu, kiedy okazało się, że siedmiomiesięcznego psa nie można zabrać na zagraniczne wakacje, a przecież szkoda pieniędzy na hotel dla psów. Fibi została porzucona w lesie. Wycieńczoną i przerażoną suczkę znaleziono i ulokowano w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Co roku w okolicach wakacji do schronisk trafia mnóstwo porzuconych przez ludzi psów. Najczęściej są to nieudane prezenty wigilijne i wyraz najgłębszego braku odpowiedzialności człowieka.

X edycja naszej akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" ma na celu wesprzeć schroniska i przytuliska z całej Polski w wykarmieniu porzuconych psów, których serca złamał człowiek. Posklejać tych wszystkich serc nie jesteśmy w stanie, ale możemy zadbać o to, by psie brzuszki były pełne tej zimy. Pomożecie nam kolejny raz?

Ty też możesz pomóc zwierzakom
Ty też możesz pomóc zwierzakommateriały prasowe

Jak możesz pomóc akcji?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach, przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki tobie nie jeden przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy!

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

Nr rachunku bankowego: 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

W tytule przelewu określ nazwę miejsca, które chcesz wesprzeć!

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie akcji pod adresem:

Możesz też kupić wirtualną porcję karmy!

Wyślij SMS o treści BUREK pod numer 75480 i kup wirtualną porcję karmy dla zwierząt biorących

udział w naszej akcji! W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania oryginalnej, pamiątkowej grafiki. Koszt wysłania jednej wiadomości wynosi 5 zł (netto), czyli 6,15 zł (brutto).

Na poniższej  mapie znajdziesz wszystkie miejsca biorące udział w naszej akcji. Sprawdź, kogo

możesz wesprzeć:

Sprawdź, którym placówkom możesz pomóc
Sprawdź, którym placówkom możesz pomócmateriały prasowe

UWAGA KONKURSY!!!

W ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" przygotowaliśmy dla Państwa dwa konkursy - konkurs filmowy i konkurs plastyczny. Nagrodą w konkursie filmowym jest przepiękna sesja zdjęciowa pupila albo z pupilem, wykonana przez wspaniałego fotografa - Roberta Stelmacha.

Z kolei w konkursie plastycznym zwycięzca otrzyma pakiet bezpiecznego zwierzaka, a w nim: lokalizator GPS dla psa, odblaskowa smycz i obroża dla psa, psa bezpieczeństwa, podróżny pojemnik na jedzenie i wodę, transporter do bezpiecznego przewozu psa w samochodzie, mata do przewozu psa w samochodzie, kamizelka do pływania i spersonalizowana adresatka. Szczegóły konkursów na stronie www.burek.psilos.org

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas