Reklama

Reklama

Pamiętasz te hitowe teleturnieje Polsatu? Sprawdź się w naszym quizie

Teleturnieje od zawsze gromadziły przed telewizorami ogrom widzów. Kibicują oni uczestnikom w wygraniu jak najatrakcyjniejszej nagrody. W telewizji Polsat można było obejrzeć jedne z najlepszych w tym formacie programów. Ile z nich pamiętasz? Sprawdź swoją wiedzę na temat teleturniejów Polsatu w naszym nostalgicznym quizie, który przygotowaliśmy z okazji 30-lecia telewizji Polsat

Żółci dwieście, zieloni trzysta, mistrzowie va banque. "Oglądaliśmy całą rodziną"

Lubisz teleturnieje? Nie jesteś jedyny. Ich popularność spowodowana jest m.in. tym, że potrafią trzymać w napięciu, jak żaden inny format. Często uczestnicy przez jeden błąd mogą stracić ogromną sumę pieniędzy. W telewizji Polsat emitowano wiele z najpopularniejszych teleturniejów. To właśnie dzięki takim teleturniejom jak "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka" czy "Gra w ciemno" widzowie pokochali Krzysztofa Ibisza, dziś jednego z najlepszych prezenterów telewizyjnych. Drugim uwielbianym prowadzącym teleturniejów w telewizji Polsat był Zygmunt Chajzer, znany z kultowego "Idź na całość", "Grasz czy nie grasz" czy "Moment prawdy". To jednak nie wszystkie z teleturniejów, które zyskały popularność wśród widzów telewizji.

Reklama

30. urodziny Polsatu. Pamiętasz Zonka? Tak wygląda teraz!

Telewizja Polsat istnieje od 5 grudnia 1992 roku, a przez lata działalności znacznie powiększyła swoją ofertę i zdobyła szerokie grono odbiorców. Również dzięki swoim kultowym teleturniejom. Obecnie składa się z dostępnych przez całą dobę 39 kanałów, które są oglądane przez miliony Polaków. Jubileuszową Galę z okazji 30-lecia Polsatu na żywo prosto z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, będzie można obejrzeć już 6 grudnia o 20.00 na antenie Polsatu, w serwisie Polsat Go oraz Interii.

Quiz: Te hitowe teleturnieje oglądała cała Polska. Pamiętasz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: quizy | teleturniej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy