Reklama

Pierwsza dama w Stanach Zjednoczonych. Jej modne i kobiece stylizacje zachwyciły stylistów

Agata Kornhauser-Duda od pewnego czasu przechodzi modową metamorfozę. Jeszcze niedawno postanowiła zmienić swoją fryzurę, teraz zaczyna podążać za światowymi trendami w modzie. Swój styl w nowej odsłonie zaprezentowała podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Andrzej Duda wraz z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą odbyli wizytę w Stanach Zjednoczonych. Gdy prezydent uczestniczył m.in. w 78. sesji zgromadzenia ogólnego ONZ, jego małżonka odbyła spotkanie z amerykańską Polonią, odwiedziła Polską Szkołę Dokształcającą na Brooklynie, a także spotkała się z Podsekretarz Generalną ONZ Melissą Fleming.

Wszystkiemu towarzyszyli fotoreporterzy, którzy uwiecznili stylizacje pierwszej damy.

Zobacz również: Agata Kornhauser-Duda zachwyca metamorfozą. W nowej fryzurze wygląda młodziej o dekadę

Styl Agaty Kornhauser-Dudy. Oto co lubi nosić pierwsza dama

Reklama

Styl pierwszej damy jest bardzo elegancki i kobiecy. Agata Kornhauser-Duda często wybiera ubrania w jasnych kolorach i o prostych krojach. Swoje stylizacje często dopełnia marynarkami, a także dopasowanymi kolorystycznie czółenkami. Pierwsza dama bardzo chętnie ubiera również dopasowane spódnice za kolano. 

W ostatnim czasie możemy zauważyć, że styl małżonki prezydenta przeszedł pewną przemianę. Pierwsza dama coraz chętniej podąża za światowymi trendami w modzie i wybiera nowoczesne i kobiece stylizacje. 

Zobacz również: Agata Kornhauser-Duda zachwyciła kreacjami. Postawiła na oryginalną klasykę

Stylizacje Pierwszej Damy podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych

Pierwszą stylizację Agaty Kornhauser-Dudy mogliśmy podziwiać tuż po przybyciu pary prezydenckiej do Stanów Zjednoczonych. Wychodząc z samolotu, pierwsza dama zaprezentowała się w różowej marynarce, białych spodniach i cielistych szpilkach. W ręce trzymała kopertową torebkę w tym samym kolorze. Stylizacja prezentowała się na niej wspaniale, widać, że była szyta na miarę, ponieważ idealnie podkreślała sylwetkę pierwszej damy. 

W niedzielę para prezydencka złożyła kwiaty przed Pomnikiem Katyńskim w Jersey City, a następnie spotkała się z przedstawicielami Polonii. Pierwsza dama na tę okazję wybrała niestandardowy zestaw. Pojawiła się tam w dwu kolorowej marynarce, której jedna połowa była czarna, a druga biała. 

Stylizacja pierwszej damy zachwyciła stylistów, którzy ocenili ją jako nowoczesną i bardzo modną. To proste połączenie kolorów, a także elegancki krój marynarki sprawiły, że Agata Duda wyglądała bardzo dostojnie.

Kolejną szykowną, kobiecą i elegancką stylizację zaprezentowała podczas spotkania z Cheryl Fishbein, Przewodniczącą Jewish Community Relations Council w Nowym Jorku. Na spotkanie Agata Duda założyła białe eleganckie spodnie oraz beżową marynarkę z dużymi złotymi guzikami, oraz ozdobnym pasem. To kolejna dostojna i wręcz prezydencka stylizacja, w której pokazała klasę.

Zobacz również: Agata Kornhauser-Duda w czerwieni. Postawiła na modny i odważny kolor

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | pierwsza dama rp | stylizacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy