​Pierwszy raz w historii! Szturm na Górę Midoriyama w finale IV edycji "Ninja Warrior Polska"

Sześć tygodni morderczych zmagań i długo upragniona chwila - finał, na który czekali nie tylko uczestnicy "Ninja Warrior Polska", ale także widzowie Polsatu. Przed nami wyjątkowy moment - pierwszy raz w historii polskich edycji programu jeden z zawodników spróbuje wejść na słynną Górę Midoriyama. Czy dokona niemożliwego i dołączy do elitarnego grona 9 wojowników Ninja na świecie? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 12 października, o godz. 20:05 w Polsacie!

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii
„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w JaponiiPolsat
Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski przed wielkim finałemINTERIA.PL

24 najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie - zostać utytułowanym wojownikiem Ninja.

- Trzy tory, w tym dwa z limitem czasowym, a na końcu słynna lina zawieszona na wysokości 23 metrów. Żarty się skończyły. Przeszkody w finale "Ninja Warrior Polska" są jeszcze bardziej mordercze niż poprzednio. Tutaj poradzi sobie tylko najlepszy z najlepszych - zapowiada Jerzy Mielewski.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii
„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w JaponiiPolsat

Dołączenie do elitarnej grupy Ninja Warrior to jednak nie jedyna nagroda, która czeka na zwycięzcę - do zgarnięcia jest także 150 tys. złotych. Opłaca się dać z siebie wszystko! Bo pierwszy raz w programie w tej edycji nagrodę pieniężną - 15 tys. złotych, dostanie także Last Man Standing, czyli ten zawodnik, który w finale dojdzie najdalej.

A czeka nas finał, jakiego do tej pory jeszcze nie było! Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami starcia z Górą Midoriyama! Jeden z zawodników chwyci za linę, będącą elementem tej przeszkody, i spróbuje wspiąć się na wysokość 23 metrów w ciągu zaledwie 25 sekund.

- Do tej pory zawodnicy w naszym kraju tylko marzyli o tym, że trzymają w rękach linę. Teraz to marzenie się urzeczywistni - mówi Łukasz "Juras" Jurkowski.

Kto dokona niemożliwego? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek!

Gospodarze programu - Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski
Gospodarze programu - Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" JurkowskiPolsat

Jak przed finałowym starciem czują się zawodnicy?

Kamil Stolecki przed wielkim finałemINTERIA.PL
Wiktor Wójcik przed wielkim finałemINTERIA.PL
Oskar Rzymski przed wielkim finałemINTERIA.PL

Wielki finał czwartego sezonu Ninja Warrior Polska już 12 października o 20:05 w telewizji Polsat!

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas