Reklama

Reklama

Pokochaj swoje życie

Co o sobie myślisz? Co dziś powiedziałeś na temat swojego wyglądu, zdrowia, stanu domowych finansów? Czy chciałbyś prowadzić życie, o którym marzysz i które być z całego serca kochał?

Wszystkie powyższe pytania mają duże znaczenie, ponieważ to, co pomyślisz czy powiesz jest jednocześnie tym, co się pojawi w twoim życiu. Każda twoja myśl i słowo jest bowiem afirmacją, a afirmacje posiadają potężną moc. Negatywne sformułowanie wprowadzi w naszą codzienność coś złego, pozytywne da nam coś dobrego.

Myśli kształtują twoje ciało, życie osobiste i zawodowe oraz każdą cząsteczkę materii i energii wokół Ciebie. Dowolna myśl bądź wypowiedziane z przekonaniem słowo jest bowiem swoistym skierowaniem zamówienia do Wszechświata...

Reklama

I to jest właśnie wielka zaleta książki Louise Hay. Nie koncentruje się ona na procesie realizacji afirmacji, a na ich formułowaniu i zastosowaniu w praktyce. Powiesz "Jestem zdrowy" i to wystarczy do uzdrowienia twego ciała i duszy. Nieważne, jak się to dzieje. Ważne, że przynosi zamierzone rezultaty.

Do książki dołączona została płyta CD, na której, poza poradami dotyczącymi tworzenie afirmacji przystosowanych do poszczególnych sfer życia, znajdziesz przykładowe zdania, których powtarzanie odmieniło na lepsze całe życie Louise Hay. Dziś ma ponad osiemdziesiąt lat i jest zadowolona z absolutnie każdego jego aspektu. Czemu z tobą nie miałoby być podobnie?

Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay
Louise Hay
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy