Popularna herbatka wycofana ze sprzedaży. Pilny apel do konsumentów

Sieć sklepów Auchan wydała komunikat, w którym informuje o wycofaniu ze sprzedaży popularnej herbatki dla dzieci. Zwrócono się także do konsumentów, którzy nabyli wadliwy produkt, by pod żadnym pozorem go nie spożywać.

Popularna herbatka dla dzieci została wycofana ze sprzedaży
Popularna herbatka dla dzieci została wycofana ze sprzedaży123RF/PICSEL

Popularna herbatka dla dzieci wycofana ze sprzedaży

Na oficjalnej stronie Auchan w zakładce "wycofane produkty" pojawił się komunikat, w którym czytamy, że: "W trosce o Wasze bezpieczeństwo, firma Auchan na prośbę dostawcy, została zobligowana do wycofania produktu, z uwagi na niewłaściwe wyniki fizykochemiczne".

Mowa o produkcie: Herbi Baby Herbatka ziołowoowocowa "Spokojny Brzuszek" 40g. Wadliwy produkt oznaczony jest kodem kreskowym (EAN) 5902036004142, a jego data przydatności to: 16/06/2025 16062023.

Auchan informuje o wycofaniu ze sprzedaży herbatki dla dzieci Herbi Baby Herbatka ziołowoowocowa „Spokojny Brzuszek” 40g
Auchan informuje o wycofaniu ze sprzedaży herbatki dla dzieci Herbi Baby Herbatka ziołowoowocowa „Spokojny Brzuszek” 40gINTERIA.PL/Informacja prasowa

Auchan apeluje do konsumentów, którzy kupili wycofaną herbatkę

Auchan w komunikacie zwraca się również z apelem do konsumentów, którzy weszli w posiadanie wadliwego produktu w postaci Herbi Baby Herbatka ziołowoowocowa "Spokojny Brzuszek" 40g.

"Konsumenci, którzy zakupili wskazaną partię w/w produktu proszeni są o niespożywanie go, wyrzucenie lub zwrot do sklepu, w którym został zakupiony. Produkt zwrócony zostanie całkowicie zrefundowany" - informuje Auchan Polska.

"Zbliżenia". Chris Cugowski o swojej muzycznej drodze i o tym jak trafił do serialu „Bridgertonowie”INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}