Nów Księżyca w lipcu zmieni wiele. Na ten znak zodiaku czeka bogactwo

Lipcowy nów Księżyca zbliża się wielkimi krokami. To będzie absolutnie przełomowy czas w roku pod względem relacji i uczuć. Jego energia jest bardzo silna i może namieszać w życiu. Co przyniesie nów Księżyca w lipcu 2024? Dla niektórych znaków zodiaku kreuje się specjalny horoskop.

W czasie nowiu Księżyca w lipcu skupimy się na relacjach z bliskimi
W czasie nowiu Księżyca w lipcu skupimy się na relacjach z bliskimi123RF/PICSEL

Nów Księżyca w lipcu 2024

Nów Księżyca pojawi się na niebie 5 lipca, a swój szczyt osiągnie 6 lipca o godzinie 00:59. Będzie się on znajdować w znaku Raka. Tym samym wystąpi on 15 dni po przesileniu letnim, otwierając cykl letni. Oddziaływanie zjawiska będzie zauważalne już o wiele wcześniej.

Podczas nowiu Księżyca w Raku najmocniej odczujemy wpływ na najbliższe relacje. Mogą one zostać wystawione na próbę trudnych sytuacji i nakładających się emocji. To czas, w którym musimy zrozumieć, jak powinniśmy traktować innych i jak panować nad sobą.

Horoskop na nów Księżyca

W czasie nowiu Księżyca dzieją się niespodziewane rzeczy. Skup się wówczas na swoich emocjach, na tym, co czujesz. Dla niektórych będzie to szansa nie tylko na poprawę swoich relacji, ale także stanu konta.

 • Baran (21.03 - 19.04)

Na Barana czekają ogromne zmiany. Nagle zobaczysz, że masz szansę na wejście na nową ścieżkę. Ta otworzy przed tobą nowy rozdział. Być może lepiej zostawić w przeszłości pewne sprawy. W podejmowaniu decyzji czy skorzystasz z szansy od życia, kieruj się intuicją, ona zaprowadzi cię w dobre miejsce.

 • Byk (20.04 - 20.05)

Dla Byka czas nowiu będzie czasem pojednania z przeszłością. Przyjrzysz się swoim relacjom z dawnych lat, wszystko zrozumiesz i pogodzisz się z tym, co było. Przyniesie ci to wewnętrzny spokój i inspirację do zajrzenia głębiej. Będzie mieć to ogromny wpływ na dalsze losy twoich więzi z bliskimi.

 • Bliźnięta (21.05 - 21.06)

Nów Księżyca w lipcu będzie dla Bliźniąt sprzyjający pod względem finansów. Na konto wpłynie pokaźna suma pieniędzy, która z pewnością się przyda. Za otrzymaną gotówkę warto dokonać przemyślanego zakupu, który w pewien sposób zmieni twoje życie.

 • Rak (22.06 - 22.07)

Zjawisko odbije się na związku Raka. Poczujesz, że przestajesz się dogadywać ze swoim partnerem. Będziesz potrzebować czasu na zatrzymanie się i przemyślenie, jakie są twoje potrzeby. Nie rób niczego na siłę. W ten sposób oboje znajdziecie sposób na dogadanie się, a wasza relacja znacząco się umocni.

 • Lew (23.07 - 22.08)

Podczas nowiu na Lwa czeka pełno sytuacji, które doprowadzą do nałożenia się wielu emocji. Znalezienie sposobu na wydobycie ich z siebie będzie niesamowicie istotne. Nikogo nie udawaj, a jeśli będziesz tego potrzebować, idź po pomoc do najbliższych. Dzięki ich wsparciu i miłości łatwiej uporasz się z tym wszystkim.

 • Panna (23.08 - 22.09)

Do głowy Panny powrócą wydarzenia i relacje z przeszłości. Myśli zostaną zawładnięte tym, co było kiedyś. Na chwilę oderwiesz się do teraźniejszości i nie jest to nic stałego. Warto przypomnieć sobie to, co dobre, ale także skupić się na tym, co poszło nie tak. To pozwoli ci na mocniejsze wejście w głąb siebie i zrozumienie pewnych mechanizmów, które rządzą twoim życiem.

Podczas nowiu Księżyca w Raku trzeba się przyjrzeć swoim relacjom romantycznym
Podczas nowiu Księżyca w Raku trzeba się przyjrzeć swoim relacjom romantycznym123RF/PICSEL
 • Waga (23.09 - 22.10)

Wagi podczas lipcowego nowiu poczują, że muszą coś zmienić. Wiesz, że to, co się teraz dzieje, źle na ciebie wpływa. Postarasz się znaleźć nową rutynę, która da ci poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli będziesz tego potrzebować, zacznij stawiać większe granice osobom, które zaburzają twój rytm.

 • Skorpion (23.10 - 22.11)

Pewna sytuacja postawi Skorpiona przed bardzo ważnym pytaniem dotyczącym miłości. Być może będzie to skutkować podjęciem równie ważnej decyzji dotyczącej związku. W takim momencie nie możesz dać się ponieść emocjom. Wystrzegaj się wywierania presji na innych czy dopatrywania drugiego dna w rozmowach.

 • Strzelec (23.11 - 21.12)

Możesz czuć, że w ostatnich miesiącach twoje relacje z rodziną pogorszyły się. Natłok obowiązków i spraw życia codziennego oddalił was od siebie. Znajdź okazję do tego, aby ponownie wskrzesić rodzinne ciepło i spędzić razem więcej czasu.

 • Koziorożec (22.12 - 19.01)

Podczas nowiu bliska osoba Koziorożca będzie potrzebować szczególnego wsparcia. Choć nigdy wcześniej nie uważałeś się za osobę empatyczną, to moment na znalezienie tego w sobie. Nauczysz się okazywać innym, że jesteś przy nich, gdy tego potrzebują.

 • Wodnik (20.01 - 18.02)

Wodnik powinien skupić się na tym, czego tak naprawdę pragnie. Nawet jeśli dostaniesz szansę od losu na zrealizowanie czegoś dużego, nie podejmuj pochopnej decyzji. Dobrze zastanów się nad tym, co zamierzasz zrobić i jakie to niesie za sobą konsekwencje.

 • Ryby (19.02 - 20.03)

Nów Księżyca powinien natchnąć Ryby do zmienienia swoich złych nawyków. Niektóre twoje zachowania stale rujnują twoje określone plany i cele. Przyjrzyj się temu, co może sabotować twoje marzenia. Wprowadzenie rewolucji będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas