Reklama

Reklama

Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych, Małgorzata Majewska

Jeśli zaczynasz przygodę z bieganiem - ta książka jest zdecydowanie dla ciebie! Jeśli już wiesz, co to endorfiny na mecie - z "Przepisu na bieganie" dowiesz się, jak biegać lepiej i skąd brać więcej siły.

Czy jest jeden przepis na bieganie? Pewnie każdy ma swój. Ktoś się ściga, ktoś biega dla własnej satysfakcji, ktoś inny dla medalu. Ten Małgorzaty Majewskiej jest bardzo przekonujący, bo oparty na jej doświadczeniu.

Doświadczeniu związanym ze zmaganiem się z pierwszymi (a potem ostatnimi...) kilometrami i tym, co powinno lądować na talerzu początkującej, a teraz już zaawansowanej, biegaczki.

Przepis na bieganie to ponad 80 zdrowych i prostych przepisów. Są idealne zarówno dla maratończyków, jak i początkujących biegaczy.

Reklama

Poza tym dowiesz się:
- jak zacząć biegać, by uniknąć kontuzji
- w jakim tempie wprowadzać zmiany żywieniowe
- po jakie produkty najlepiej sięgać przed biegiem, w jego trakcie i po nim czy suplementy i odżywki są niezbędne, a może szkodliwe
- jak biegać, by skutecznie schudnąć.

Małgorzata Majewska

Po kontuzji kręgosłupa nikt nie wierzył, że może wrócić do formy. Od kiedy biega i zdrowo się odżywia, nie ma żadnych kontuzji. Zdobyła już Koronę Maratonów, propaguje zdrowy styl życia i biegnie dalej...

Książka powstała przy współpracy z konsultantem ds. żywienia sportowców dr hab. Barbarą Frączek.

Premiera: 30 marca. Wydawnictwo Znak.


Wydawnictwo Znak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje