Reklama

Reklama

Przepowiednia słynnej zakonnicy dotyczy Polski! Wstrząsające

Nowy rok zawsze jest powodem do przypominania wszelkich przepowiedni, które mogą wydarzyć się w najbliższych miesiącach. Siostra Łucja dos Santos z Portugalii przepowiedziała, co czeka świat w 2022 roku. W jej wizjach miejsce znalazła także Polska.

Przepowiednie Siostry Łucji

Siostra Łucja dos Santos była jedną z tych osób na świecie, które miały doświadczyć objawień Matki Bożej. Siostra była jednym z dzieci, które zobaczyły Matkę Bożą w Fatimie. 

Chociaż ona sama zmarła w 2005 roku, to w swoich spowiedziach zostawiła wizje i przekaz od boskiej siły. W jej widzeniach pojawiła się wojna światowa z użyciem broni jądrowej. 

Niemcy ma zalać wielka woda, także Danię i Holandię czeka nieciekawy los. 

"Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa" - miała powiedzieć zakonnica. 

Wojna ma być okrutna i chaotyczna. W swojej wypowiedzi siostra Łucja poświęciła niespodziewanie sporo miejsca... Polsce. 

Czytaj również: Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Reklama

Polska w przepowiedni siostry Łucji

"Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. 

Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie" - przekazała swoje widzenie dotyczące Polski Łucja.

Siostra miała opisać nawet poszczególne polskie miasta, które zostaną oszczędzone lub ucierpią: 

"Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi".

Sprawdź: Co Baba Wanga przepowiedziała na 2022 rok?
 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednia | siostra łucja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje