Reklama

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Aida, najpopularniejsza polska jasnowidzka zdradziła swoją wizję na 2022 rok. Wraz z początkiem roku, wielu z nas oczekuje drogowskazów, które podpowiedzą, czego można spodziewać się po najbliższych 12 miesiącach. Niezależnie od tego, czy wierzymy w przepowiednie, mogą one okazać się cenną wskazówką. Co zobaczyła wizjonerka? Czego dotyczą przepowiednie Aidy?

Aida Kosojan-Przybysz jest niewątpliwie najbardziej znaną jasnowidzką w Polsce. Wizjonerka ormiańskiego pochodzenia wielokrotnie podkreślała, że dar jasnowidzenia był przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. - Od pokoleń wiemy, że widzimy więcej, czujemy więcej i przekazujemy. Nie jesteśmy tylko od razu tego świadomi - zdradziła w jednym z wywiadów Aida. 

Aida podzieliła się swoimi wizjami dotyczącymi nadchodzącego roku. Choć wiele osób pochodzi do nich sceptycznie, warto przypomnieć, że rok 2020 Aida zapowiadała jako "Rok Maski", a 2021 jako "Rok Miecza". W zależności od interpretacji tych słów, wizje te - według niektórych - okazały się dość trafne. Nowo powitany przez nas 2022 rok wizjonerka określiła jako "Rok Korytarza". Co to może dla nas oznaczać?

Reklama

Czytaj również: Przepowiednia słynnej zakonnicy dotyczy Polski. Wstrząsające! 

Przepowiednie Aidy: 2022 "Rokiem Korytarza"

Według Aidy rok 2022 odczujemy tak, jakbyśmy szli korytarzem, poszukując odpowiednich dla siebie drzwi. Radzi nam przy tym, byśmy traktowali bliźnich jak swoich sąsiadów i wzajemnie się wspierali.

- zdradziła wizjonerka w wywiadzie dla "Wprost".

Być może po trudnych dla nas wszystkich dwóch latach nadszedł czas, w którym dzięki temu, czego doświadczyliśmy, zdobędziemy się na odwagę, by zmieniać to, do czego wcześniej dojrzewaliśmy. Nie bez powodu Aida wspomniała również, że 2022 rok będzie dobry dla tych, którzy mają świadomość, dokąd zmierzają. 

- dodała Aida Kosojan-Przybysz

Cenną i uniwersalną radą na 2022 rok daną nam przez Aidę, jest ta traktująca o pomaganiu innym ludziom. Wizjonerka mówi, że w 2022 roku pomagając innym, pomagamy również sobie samym. Dzięki takiej postawie możemy zyskać przyjaciół, na których sami będziemy mogli liczyć w trudnych sytuacjach. 

Przepowiednie Aidy na 2022 roku. Co wydarzy się w polityce?

Tym, co budzi naszą ogromną ciekawość, są wydarzenia w życiu publicznym, które mogą zaskoczyć nas w tym roku. Aida nie pominęła tego tematu i zdradziła swoją wizję dotyczącą polskiej polityki w 2022 roku. Kobieta zaznacza, że najbardziej kluczowe wydarzenia będą miały miejsce wiosną. To właśnie wtedy zostaną podjęte ważne decyzje.

W szczególną konsternację może wprawić zdanie dotyczące strzelających piorunów:

- wyjawiła Aida. 

Niezgoda między ugrupowaniami w 2022 roku w dalszym ciągu będzie czymś, co wysuwać się będzie na pierwszy plan. Wizjonerka zdradziła, że w swoim proroctwie na ten rok dostrzega polityków z różnych ugrupowań "podnoszących razem ciężki stół", ale nie wiedzących, gdzie go postawić. - Jedni zadowoleni, gdy stoi bardziej na prawo, inni - gdy na lewo - powiedziała Aida.

- tajemniczo podsumowała swoją wizję Aida. 

Co może to oznaczać dla nas w praktyce? Pokażą nam to najbliższe miesiące.

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy