Psychotest: Twój kolor oczu mówi wiele o osobowości. Dowiedz się, jaką jesteś osobą

Każdy nasz wybór, posiadana cecha czy predyspozycje wpływają na nasze życie i kształtują nas jako człowieka. Często mówi się, że kolor oczu także wpływa na naszą osobowość. Sprawdź w naszym psychoteście, jakie mocne i słabe strony kryją się w tobie. Odpowiedź może być nie lada zaskoczeniem.

Poznaj swoje słabości i mocne strony w naszym psychoteście
Poznaj swoje słabości i mocne strony w naszym psychoteścieopracowanie własneINTERIA.PL

Zielone oczy

Jesteś postrzegany jako osoba tajemnicza o głębokiej osobowości. Twój kolor oczu świadczy o twojej ponadprzeciętnej inteligencji i niebywałej kreatywność. Masz dużą wyobraźnię, dzięki której potrafisz wczuć się w różne sytuacje i poradzisz sobie z wszelkimi problemami. Masz predyspozycje artystyczne, a twoja twórczość rzadko cię zawodzi. Lubisz żyć w zgodzie ze sobą i trudno jest cię namówić do aktywności, na które nie masz ochoty. Choć lubisz próbować nowych rzeczy, to jednak musisz być do nich trochę przekonany.

Na co dzień jesteś zrównoważoną osobą, ale gdy ci na czymś zależy, czasem twoje emocje wychodzą na zewnątrz. Potrafisz wtedy pokazać swoją mroczną stronę. Lepiej jest wtedy usunąć się z twojej drogi, gdyż nic cię nie powstrzyma przed dotarciem do wyznaczonego celu.

Niebieskie oczy

Jesteś osobą emocjonalnie wrażliwą. Potrafisz doświadczać głębokich emocji i uczuć. Cenisz w swoim życiu ludzi szczerych i uczciwych. Nie lubisz skomplikowanych relacji, wolisz wiedzieć, na czym stoisz. Jesteś typowym marzycielem, potrafisz bujać w obłokach, a zwłaszcza o romantycznych chwilach. Często analizujesz swoje otoczenie. Twoja osobowość przyciąga mężczyzn jak magnes. Na co dzień jesteś wesołą i spontaniczną osobą.

Czasem jednak zdarza ci się zachowywać zimny dystans w relacjach damsko-męskich. Już zdarzyło ci się cierpieć z powodu miłości, dlatego starasz podchodzić do tego bezpiecznie. Niektórzy mogą odebrać to za brak zainteresowania lub odrzucenie.

Brązowe i czarne oczy

Jesteś osobą pełną siły i pewności siebie. Bliscy postrzegają cię jako człowieka zaradnego i stanowczego. Jednak mimo tego potrafisz okazać innym ciepło i nie lada empatię. Jesteś życzliwy dla swojego otoczenia. W życiu codziennym stawiasz na stabilność i lojalność. Twoje obietnice są dla ciebie świętością, a zdrady nigdy byś nikomu nie wybaczył. Za swoich bliskich jesteś w stanie wskoczyć w ogień. Nie lubisz szaleństwa, wolisz kierować się praktycznością. Jesteś realistą i preferujesz racjonalne podejmowanie decyzji.

Czasem jednak twoja wyobraźnia zawodzi i trudno jest ci się postawić w sytuacji osób, które mają inne poglądy. Czasem milczenie jest złotem i wystarczy nasza obecność. Twoje nadmierne staranie się może czasem poważnie zaszkodzić. Pamiętaj, że nie wszyscy mają taki sam punkt widzenia.

Szare oczy

Jesteś osobą, która w życiu kieruje się inteligencją i analitycznym myśleniem. Wszystko postrzegasz zadaniowo, a problemy rozwiązujesz na logikę. Jesteś człowiekiem kompromisowym, zawsze próbujesz znaleźć wspólny język w sytuacjach konfliktowych. Nie lubisz się kłócić, gdyż wychodzisz z przekonania, że krzyk to nie droga do porozumienia. Jesteś także stabilny emocjonalnie i rzadko pozwalasz sobie na brak opanowania. Cechuje cię również determinacja i wytrwałość.

Jednak niektórzy mogą postrzegać cię jako osobę neutralną, a wręcz obojętną. Czasem miewasz problem z okazywaniem emocji, przez co inni odbierają cię jako człowieka zimnego emocjonalnie. Może warto nad tym popracować?

Wielokolorowe oczy

Jeżeli twoje oczy są różnokolorowe np. zielonobrązowe, czy szaroniebieskie, to sprawdź powyższe opisy i spróbuj połączyć je w całość. Takie osoby zazwyczaj są bardzo złożonymi ludźmi, których trudno jest odczytać na pierwszy rzut oka. Jesteś wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowości
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowościopracowanie własneINTERIA.PL
Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas