Psychotest: Wybierz kobietę, która twoim zdaniem jest najlepszą mamą i dowiedz się, jaka jesteś

Z okazji Dnia Matki stworzyliśmy test osobowości, który powie ci, jakim typem mamy jesteś. Wystarczy, że spojrzysz na poniższy runek, przedstawiający cztery kobiety. Każda z nich reprezentuje inne cechy i wartości. Następnie możesz przejść do przeczytania opisu.

Nie myśl zbyt długo nad odpowiedzią i zaufaj swojej intuicji
Nie myśl zbyt długo nad odpowiedzią i zaufaj swojej intuicjiOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Opiekuńcza i troskliwa matka

Jeśli intuicja podpowiada ci, aby wybrać pierwszą kobietę, oznacza to, że jesteś mamą, dla której potrzeby dzieci są najważniejsze. Potrafisz je zrozumieć i wyczuć emocje, z jakimi się zmagają. Jesteś osobą bardzo empatyczną, dlatego zależy ci, aby twoje pociechy zawsze czuły się kochane. Jesteś mamą ciepłą, troskliwą i cierpliwą. Zależy ci na spędzaniu czasu z najbliższymi i starasz się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Stawiasz na tworzenie więzi z pociechami i budowanie prawdziwych relacji. Dbasz o to, aby mogły swobodnie wypowiadać swoje myśli i uczucia.

Zorganizowana i konserwatywna mama

Natomiast jeśli wybrałaś drugą kobietę, oznacza to, że jesteś mamą, która kładzie duży nacisk na rutynę w życiu swoich dzieci. Bardzo ważne są dla ciebie zasady. Uważasz, że każde dziecko musi być konsekwentne. Starasz się zapewnić swoim dzieciom stabilizację i bezpieczną przyszłość. Jesteś osobą bardzo zorganizowaną i starasz się podobne wartości przekazywać swoim pociechom. Jasno określasz im obowiązki, a twoje działania są zawsze przemyślane. Wychowujesz dzieci, stawiając im pewne granice, jednak potrafisz zachować przy tym ciepło i okazywać im miłość.

Kreatywna i wspierająca matka

Wybrałaś kobietę numer trzy? Oznacza to, że cenisz sobie w życiu kreatywność i indywidualność. Właśnie te cechy starasz się przekazać swoim dzieciom. Zachęcasz bliskich do poszerzania zainteresowań i pasji. Uważasz, że wszystkie dzieci są wyjątkowe i mają swoje niezwykłe talenty. Jesteś mamą otwartą i wspierającą. Starasz się zapewnić dzieciom w życiu wiele zabawy i angażujesz je w różnorodne projekty. Zachęcasz swoje pociechy do nieszablonowego myślenia. Poprzez wychowywanie promujesz wolność wyrażania siebie i eksperymentowanie. Ważne jest dla ciebie, aby czuły się wyjątkowo.

Aktywna i przyjazna mama

Jeśli postanowiłaś wybrać kobietę numer cztery, oznacza to, że cenisz w życiu aktywność i zdrowie. Starasz się spędzać ze swoimi dziećmi, jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Angażujesz je do aktywności fizycznej i zawsze jesteś gotowa do wspólnej zabawy. Jesteś mamą, która pragnie być także przyjaciółką swoich pociech. Cechuje cię energiczność i wiele entuzjazmu. Jesteś także osobą towarzyską, która lubi zabierać dzieci na wycieczki i spacery. Wspierasz dzieci w różnych sportach i zawsze jesteś na każdym meczu.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowości
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowościOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL
Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 39: "Mama na obrotach"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas