Reklama

Rossmann wycofuje popularny produkt. Powód owiany tajemnicą

Sieć drogerii Rossmann wydała komunikat dla klientów, w którym informuje o wycofaniu ze sprzedaży jednego z oferowanych przez siebie produktów. Artykuł spożywczy był w dużej mierze kupowany był z przeznaczeniem dla dzieci.

Rossmann wycofuje ze sprzedaży lizaki

Na oficjalnej stronie sieci drogerii Rossmann ukazał się komunikat o wstrzymaniu sprzedaży produktu o nazwie "Altapharma Zestaw lizaków na każdy dzień 5 szt." Wadliwy produkt, choć drogeria nie podaje, dlaczego zdecydowała się na jego wycofanie, oznaczony jest numerem DAN 3951255 oraz numerem artykułu 395125.

Na stronie internetowej sklepu produkt faktycznie nie jest już dostępny w sprzedaży i pojawia się informacja "chwilowo niedostępny". Niestety firma nie informuje na tę chwilę, czy osoby, które weszły już w posiadanie wycofanego towaru, mogą go zwrócić.

Reklama

Altapharma Zestaw lizaków na każdy dzień 5 szt., to suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

To już kolejny artykuł wycofany ze sprzedaży w sieci Rossmann na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Nie tak dawno drogeria informowała o wycofaniu solonych wafli kukurydzianych Good Food w opakowaniu 35 g (EAN: 5900125005643, numer partii i termin przydatności do spożycia: 2023-12-16), które, jak komunikowała sieć - "zawierały śladowe ilości niedozwolonej substancji". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: produkty wycofane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy