Shannen Doherty świętuje urodziny przyjaciela z "Beverly Hills 90210"

Shannen Doherty, aktorka znana głównie z serialu "Beverly Hills 90210", ale także aktywistka, walcząca od kilku lat z rakiem pokazała fanom najnowsze zdjęcia. Gwiazda pojawiła się na urodzinach przyjaciela z serialu i uspokoiła swoich wielbicieli.

Shannen Doherty z kolegami z planu
Shannen Doherty z kolegami z planuInvision/Invision/East NewsEast News

Mimo powagi sytuacji i nienajlepszych obecnie rokowań, Shannen stara się cieszyć życiem, choć los nie szczędził jej ostatnio ciosów. Aktorka ogłosiła jakiś czas temu, że rozstała się z mężem, fotografem Kurtem Iswarienko, który miał ją zdradzać, gdy ona walczyła o zdrowie w szpitalu. Para pobrała się w 2011 roku i do końca sprawiała wrażenie wyjątkowo zgranej i szczęśliwej. Mogły być to jednak tylko pozory...

Shannen Doherty może liczyć jednak na przyjaciół, również tych, z którymi tworzyła jedną z najpopularniejszych "paczek" lat 90. Mowa oczywiście o ekipie kultowego dziś serialu "Beverly Hills 90210". Kilka dni temu swoje urodziny obchodził serialowy David, czyli Brian Austin Green, a Shannen pojawiła się na imprezie - niespodziance, którą przygotowała jego ukochana i bliscy.

Shannen Doherty pozuje uśmiechnięta z przyjaciółmi z "Beverly Hills 90210". Urocze?

Shannen Doherty opublikowała kilka dni temu zdjęcia z imprezy- niespodzianki swojego przyjaciela, aktora Briana Austina Greena. Gwiazda pozuje na nich uśmiechnięta w towarzystwie szczęśliwego jubilata oraz Iana Zieringa, czuli serialowego Steve'a. Na jednej z fotek widać także najstarszego syna Briana, który jest owocem jego związku z inną aktorką z "Beverly Hills 90210", Vanessą Marcil. Aktor ma również dzieci ze związku z Megan Fox i obecną partnerką Sharną Burgess. 

Shannen Doherty świętowała urodziny przyjaciela ubrana w luźny t-shirt oraz spodnie-ogrodniczki. Fani zwrócili uwagę w komentarzach, że wygląda zdrowo i promiennie, choć nie uszło ich uwadze, że straciła chyba ostatnio kilka kilogramów.

Wielbiciele aktorki przesyłają jej teraz mnóstwo sił i dobrych słów, dziękując za to, że głośno mówi o swojej chorobie, wspierając inne kobiety. Jak widać, nie zapomina również o swoich przyjaciołach z serialu i cieszy się ich szczęściem. Sama też zawsze może na nich liczyć!

Zobacz również: 

Justyna Moraczewska w „Fajce pokoju”: Przemoc domowa. Uderzył ją raz i to wystarczyłoPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas