Reklama

Srebrne lisy

Choć ich włosy zdradzają, że nie są już młodzieniaszkami, ci mężczyźni wciąż wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej. Bo atrakcyjny i pociągający wcale nie oznacza młody…

Gianluca Vecchi

Jaki czas temu po sieci krążył filmik, na którym starszy, mocno wytatuowany mężczyzna tańczy z dużo młodszą partnerką. On w samych kąpielówkach, ona w bikini. Oboje piękni, uśmiechnięci, zmysłowi. Tym mężczyzną był Gianluca Vecchi.  Na swoim Instagramie ma więcej materiałów, na których prezentuje swoje luksusowe, bajkowe życie 9,5 milionom obserwujących.

Anthony Varecchia

Siwa broda i siwa czupryna. I boskie ciało. To znaki rozpoznawcze przystojniaka z Nowego Jorku. Mimo, że przekroczył już pięćdziesiątkę, jego wygląd wciąż zachwyca. Na Instagramie - 157 tysięcy obserwatorów.

Reklama

Anton Nilsson

Model po pięćdziesiątce? Owszem, to coraz bardziej rozchwytywany "towar". Zwłaszcza, jeśli wygląda tak, jak Anton. Na zdjęciach sesyjnych z dużo młodszymi kolegami po fachu, to on przyciąga całą uwagę. 

Garrett Swann

Aktor, model, biznesmen. Pochodzi z Kalifornii, mieszka w Nowym Jorku. Nie boi się zmarszczek, ani innych oznak starzenia się, bo w jego wykonaniu to starzenie się jest naprawdę bardzo apetyczne. 

Winston Warrior

Nagrywa romantyczne piosenki, pozuje do zdjęć. Jest stylowy, nieco ekscentryczny i bardzo pociągający.  Co na Instagramie potwierdza liczba obserwujących - 25,4 tys...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy