Reklama

Reklama

Stephanie Plum. Zaliczyć czwórkę

Stephanie Plum z drużyną rusza na ulice Trenton. Jeśli zobaczysz stukilogramową Murzynkę w różowej sukience albo draq queen z widoczną niechęcią do depilacji – bierz nogi za pas albo zostaniesz potraktowana...lakierem do włosów.

Stephanie dostaje zlecenie doprowadzenia do sądu Maxine Nowicki. Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się banalna - Maxine postawiono zarzut kradzieży samochodu jej chłopaka - nie ma wątpliwości, że to efekt kłótni kochanków.  

Tylko, że poszukiwana jakby zapadła się pod ziemię, jedyny ślad to zaszyfrowane wskazówki zostawiane w najdziwniejszych miejscach. Maxine szuka również tajemniczy psychopata, który lubuje się w okaleczeniach. Jakby tego było mało Stephanie staje się celem wyjątkowo płomiennych ataków zazdrości.  

Trzeba zawrzeć pakt z Joe Morellim. A co gorsza - z jego rodziną. Która już rezerwuje ślubną salę i opowiada o słodkim małym bambini. Co to, to nie! 

Reklama

STEPHANIE PLUM: DZIEWCZYNY NIE PŁACZĄ!  

  

Wydawnictwo Fabryka Słów prezentuje: Łowczyni nagród Stephanie Plum. Cykl powieści w sam raz na nasze czasy: "Po pierwsze dla pieniędzy", "Po drugie dla kasy", "Po trzecie dla zasady", "Zliczyć czwórkę".  

Znacie to? Przyszłość rysowana z perspektywy szkolnej ławki zawsze wygląda świetnie. Potem wypada różnie. Kariera kończy się na handlu bielizną. Wymarzony romans pryska niczym mokry fajerwerk i gaśnie po szybkim numerku za ladą z eklerkami. Pracodawca wręcza wypowiedzenie, komornik dobija się do drzwi, odsetki rosną, a na dobitkę mama bawi się w swatkę... Dosyć!?!  

Nie, nie, nie. To przecież Stephanie Plum. Dziewczyna, która nie płacze i trzyma los na krótkiej smyczy! Z wciąż nieco przerażającym rewolwerem w torebce i kapryśnym szczęściem na ramieniu, uzbrojona w niezachwianą wiarę w lepsze jutro, rusza z misją odłowienia wszelkiej maści mętów i szumowin trapiących rodzinne New Jersey. Po drodze nadepnie na wszelkie możliwe odciski, wkurzy naprawdę złych facetów i na nowo zdefiniuje powiedzenie "wpaść po uszy w kłopoty". No, ale kredyty same się przecież nie spłacą...  

Zatem flaga na maszt, uśmiech na twarz, a cwaniakom kij w oko.   Oto opowieść, która doda Ci odwagi. Odkryjesz drogę, dzięki której staniesz się taką, jaką nie masz odwagi się stać. Jeszcze nie masz...  

Janet Evanovich: Łowczyni nagród Stephanie Plum. Cykl, który od 18 lat bezustannie bawi i uroczy świat, wciąż bijąc rekordy popularności. Nie czekaj dłużej. Zaprzepaszczone okazje mają to do siebie, że lubią się mścić...

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Okładka książki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy