Reklama

Stewardesa zdradziła kilka porad dotyczących pobytu w hotelu

Personel pokładowy wie, jak najlepiej spędzić czas w hotelowych pokojach. Jedna ze stewardes za pośrednictwem TikToka dokładnie pokazała, co robi, gdy musi spędzić noc w hotelu. Zdradziła kilka porad i zachęciła do skorzystania z nich.

Kat Kamalani jest stewardesą i za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się swoimi doświadczeniami. Tym razem postanowiła zdradzić kilka porad dotyczących m.in. korzystania z hotelowych naczyń.

Na początku od razu podkreśliła, że nie poleca korzystania ze szklanek, które znajdują się w pokojach, jeśli nie ma tam zmywarki do naczyń. Przede wszystkim nie wiadomo, czy zostały dokładnie wyczyszczone. 

Kobieta ostrzega także przed używaniem pilota do telewizora. Nigdy tego nie robi, a do jego zakrycia wykorzystuje plastikową torbę. Kat Kamalani uważa, że był używany przez wiele osób i przez to jest siedliskiem bakterii. 

Reklama

Ponadto zdradziła, co zrobić, jeśli hotel, w którym nocujemy, nie oferuje śniadań. Zdaniem Kat Kamalani w takiej sytuacji najlepiej zjeść owsiankę, a do jej zrobienia można wykorzystać gorącą wodę z ekspresu. 

Uznaje się, że siadanie na tapicerowanych krzesłach nie jest najlepszym pomysłem. Tylko na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na czyste. Wbrew pozorom takich mebli nie da się dokładnie wyczyścić, tak jak w przypadku pościeli i ręczników, które są prane w wysokiej temperaturze.

Mimo że film został polubiony przez ponad 30 tysięcy osób, to w komentarzach nie każdy zgodził się z TikTokerką. 

Czytaj więcej:

Powiększyła piersi. Przez implanty zaczęła chorować

Rozmiar na metce nie ma znaczenia. Ich wyzwanie to hit TikToka!

Kto będzie uczył etyki w szkołach?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pokój hotelowy | stewardesa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy