Reklama

Reklama

Święty Graal, Elfy i Mikołaj - o co chodzi?

Nakładem wydawnictwa G+J RBA ukazała się książka Joanny i Ediego Pyrków, pt. Ale o co chodzi? Czyli w poszukiwaniu Graala, elfów i świętego Mikołaja.

Opowiada o próbie dotarcia tam, gdzie jeszcze niewielu było. Nie tak dawno temu podróż oznaczała odkrywanie tajemnic. Każdy podróżnik miał wrażenie, że ogląda nieznane nikomu innemu miejsca. Wszędzie był pierwszy i jedyny. Ale potem nadeszła era Internetu. Wszystko stało się znane i oczywiste. Możliwości, które dał postęp techniczny, sprawiły, że praktycznie nie ma już na mapie białych plam.

Reklama

Ale co, jeśli ktoś chce poznać nieznane? Musi się udać w niezwykłą wyprawę w przeszłość. Na przykład do Portugalii, Irlandii albo Turcji. Skąd właściwie nazwa "Portugalia"? Co wspólnego ma święty Graal i karty kredytowe? Czy święty Mikołaj pochodzi z Turcji? Dlaczego tak bardzo lubi mleko? Co irlandzkie krowy mają wspólnego z elfami? Książka stawia pytania z pogranicza mitów i historii i daje ciekawe odpowiedzi. Czytelnik dowie się wszystkiego o zakonie Templariuszy i ich poszukiwaniach legendarnego Graala, pozna historię świętego Mikołaja i odkryje prawdę o elfach.

Autorzy to znani podróżnicy i pisarze. Zwiedzili mnóstwo zakątków świata, w tym Indie, Iran i Amerykę Północną. Kochają wolność i niezależność, są panami swojego życia i czasu. Swoimi przeżyciami i doświadczeniami dzielą się w książkach, które pokazują inne podejście do świata i życia.
Święty Graal, Elfy i Mikołaj - o co chodzi?
Asia i Edi Pyrek
National Geographic

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj | ksiązki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje