Reklama

Tak mieszka Przemysław Czarnek. Wnętrze robi wrażenie

Przemysław Czarnek od października 2020 roku sprawuje urząd ministra edukacji i nauki. Jak wynika z jego oświadczenia majątkowego, sporą część posiadanych przez polityka dóbr stanowi okazała posiadłość na przedmieściach Lublina. Jak mieszka minister edukacji? Wnętrza robią wrażenie.

Przemysław Czarnek od lat związany jest z Lublinem. Jeszcze przed wkroczeniem w świat wielkiej polityki był wykładowcą na Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Sprawował także urząd wojewody lubelskiego. Obecnie, wraz z rodziną, mieszka na obrzeżach Lublina. W eleganckiej dzielnicy dominuje zabudowa domków jednorodzinnych. Jak wygląda wnętrze domu ministra?

Dom Przemysława Czarnka ocieka luksusem

Parlamentarzyści zobowiązani są do corocznego składania oświadczeń majątkowych, w których przedstawiają swój stan posiadania. Przemysław Czarnek zadeklarował między innymi, iż jego własnością jest dom o powierzchni 220 mkw, położony na działce o powierzchni 1500 mkw. Małżeńska współwłasność jest warta aż milion złotych.

Reklama

Minister wraz z żoną mieszka w zamożnej okolicy. Dzięki youtubowym filmikom możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich posiadłości. Czarnkowie są bezwzględnymi miłośnikami ozdób.

Tak mieszka Przemysław Czarnek. "Uwielbiam starocie"

Skórzane fotele i meble z duszą. W jadalni duży, drewniany stół. "Uwielbiam starocie" - zdradza w jednym z filmików minister edukacji i nauki.

Potwierdzenie tych słów możemy znaleźć, obserwując mnóstwo ozdób, znajdujących się na kominku w domu Czarnków. W centralnym miejscu znajdują się wszelkiego rodzaju bibeloty, zdjęcia i ciężki, złoty zegar. Bezsprzecznie we wnętrzach króluje maksymalizm.

Duży i zadbany ogród. Minister edukacji to zapalony ogrodnik

Bajkową posiadłość polityka okala okazały i starannie wypielęgnowany ogród.

"Gdyby nie ten ogród, nieraz by się mogło wymęczyć w pracy. A jednak ogród daje wytchnienie. Uwielbiam, nawet jak jestem zmęczony, kosić trawę, poprawiać wszystko, przycinać róże, planować nowe nasadzenia" - zdradza polityk.

Dlaczego Polacy zmieniają mieszkania w czasie pandemii? Oto wyniki badania
Maja Hyży pokochała styl boho. Jej mieszkanie zachwyca!
Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Czarnek | dom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy