Reklama

Te znaki zodiaku są najgorszymi kierowcami. Nie powinny wsiadać za kierownicę

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy jesteś dobrym kierowcą? Możesz się o tym przekonać. Niektóre znaki zodiaku nie powinny nigdy dostać prawa do jazdy. Oto 3 znaki, które nie powinny wsiadać za kierownicę. Lepsi są z nich pasażerowie. Sprawdź, czy zaliczasz się do tego grona osób.

Lew (23.07-23.08)

Lew jest uważany za jednego z najgorszych kierowców wśród znaków zodiaku. Wszystko to za sprawą jego temperamentnego charakteru i brawury. Lew zbyt często próbuje być w centrum uwagi, czasem nawet potrafi dramatyzować. Ciągła chęć błyszczenia wśród innych może być niebezpieczna za kierownicą. Ten znak zodiaku bardzo często zapomina, że nie jest jedyną osobą na drodze. Lwy bywają również zbyt pewne siebie. Jeżeli ktoś wyjechał ci na drodze, to pewnie był lew. Lepiej nie zwracaj uwagi temu znaku gdy prowadzi, gdyż może się przez to poważnie obrazić. Myśli, że to on jest najlepszym kierowcą na świecie. Prawda jest jednak taka, że lew powinien pozostać na miejscu pasażera. 

Reklama

Zobacz również: Horoskop weekendowy. Te znaki zodiaku powinny na siebie uważać

Bliźnięta (23.05-21.06)

Bliźnięta nie należą do idealnych kierowców. Bardzo często nie potrafią się skupić za kierownicą, wolą słuchać muzyki, popijać kawę i przegryzać przekąskę. Ten znak zodiaku myśli, że ma podzielną uwagę, jednak jest w wielkim błędzie. Bliźnięta są bardzo roztrzepane i nie sprzyja to bezpieczeństwu na drodze. Wiele wypadków powodowanych są przez ten znak, potrafią się na coś zagapić i "zaliczyć" stłuczkę. Słabą stroną tego znaku jest także niedokładność, często krzywo parkują, zastawiają inne osoby i utrudniają tym ruch drogowy. Jeżeli zobaczysz krzywo zaparkowane auto na środku ulicy, to pewnie zaparkował go jakiś zodiakalny bliźniak. 

Zobacz również: Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w czerwcu. Dotknie je ręka anioła

Ryby (19.02-20.03)

Ryby bardzo często próbują uciekać od rzeczywistości, tak samo dzieje się również, gdy są w samochodzie. Bardzo często wsiadają do auta pod wpływem emocji i nie zważają na to, jaki ma to wpływ na jakość ich jazdy. Ten znak zodiaku najczęściej kieruje się intuicją, więc zakazy oraz wszelakie znaki drogowe są dla niego czymś absurdalnym. Ryby bardzo często jeżdżą "na czuja". Osoby spod tego znaku są typowymi marzycielami, którzy ciągle bujają w obłokach i bardzo trudno jest im się dostosować do czyiś reguł. Ryby sprawiają spore niebezpieczeństwo dla ruchu drogowego, aż strach z nimi jeździć!

Zobacz również: Horoskop miesięczny na czerwiec. Dobra wiadomość dla jednego znaku zodiaku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki | kierowca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy