Reklama

Reklama

Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia

Już to co dotychczas wiemy o Tomie Cruisie z rozpisujących się o nim na świecie i w Polsce mediów budzi ogromną sensację. A to czego nie wiemy?

Już 16 stycznia nastąpi eksplozja emocji w Hollywood. Pojawi się książka Andrew Mortona Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia. Autor obecnie się ukrywa, a adwokaci Toma Cruise'a robią wszystko, co w ich mocy, żeby wstrzymać publikację książki. Andrew Morton jest najsłynniejszym biografem i autorytetem w dziedzinie współczesnych sław, autorem najbardziej skandalicznych, ale prawdziwych biografii.

Reklama

Treść książki do dnia premiery trzymana jest w głębokiej tajemnicy. Tylko nieliczne osoby wiedzą w tej chwili, co naprawdę jest w jej wnętrzu. Tymczasem prasa światowa i polska również prześciga się w domysłach na jej temat.

Tom Cruise jest postacią budzącą ogromne zainteresowanie i emocje. Charyzmatyczny aktor, który swą grą zaskakuje swoich kolegów po fachu i fascynuje widzów. Nic dziwnego, jest przecież najpotężniejszym człowiekiem w Hollywood.

Tom Cruise - wybitny aktor, bezwzględny biznesmen czy fanatyczny scjentolog? Na czym polega jego wyjątkowa osobowość? Co się kryje za jego zniewalającym uśmiechem? Co naprawdę działo się w jego małżeństwach? Dlaczego wciąż prześladują go plotki o jego życiu seksualnym?

Przeczytajcie koniecznie książkę Andrew Mortona TOM CRUISE. Nieautoryzowana biografia.

Polska premiera 16 stycznia jest jednocześnie premierą światową.

Andrew Morton, jeden z najsłynniejszych biografów, wybitny autorytet w dziedzinie współczesnych gwiazd, autor najbardziej skandalizujących biografii, m.in. księżnej Diany i Madonny.

Andrew Morton
Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia
Wydawnictwo Philip Wilson

Dowiedz się więcej na temat: Hollywood | biografia | Tom Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje