Reklama

Usunęła uszy, zoperowała nos, rozszczepiła język. Twierdzi, że jest smokiem

Usunięcie uszu, korekta nosa, rozszczepienie języka, wstawienie osiemnastu implantów imitujących rogi – to tylko część zabiegów plastycznych, którym poddała się obecnie 62-letnia Eva Tiamat Medusa. Jednak zanim kobieta zdecydowała się na tak radykalne zmiany w wyglądzie, przeszła również korektę płci.

Tiamat Eva Medusa urodziła się jako Richard Hernandez w Arizonie w Stanach Zjednoczonych i jak twierdzi - została porzucona przez swoich rodziców, a na późniejszym etapie życia była dyskryminowana i często padała ofiarą przemocy seksualnej.

Przed dokonaniem korekty płci, do której doszło w 1990 roku, Tiamat Eva Medusa pracowała jako wiceprezes jednego z dużych banków w USA. Jednak dramatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły, że Medusa nie chciała więcej identyfikować się jako człowiek. Na podjęcie tak odważnej decyzji wpłynął również fakt, iż kobieta, dowiedziawszy się, że jest nosicielką wirusa HIV, nie chciała umrzeć, wyglądając jak ludzie, którzy przyczynili się do wyrządzenia jej krzywdy w młodym wieku.

Reklama

Czytaj także: Detranzycja. Z czym wiąże się proces odwrócenia skutków korekty płci?

Tiamat Eva Medusa postanowiła upodobnić się do smoka, gdyż wierzy, że jest prawdziwym reptidem, pół-człowiekiem, pół-gadem. Kobieta przeszła mnóstwo operacji plastycznych, dzięki którym m.in. usunęła uszy, poddała się korekcie nosa, zdecydowała się na rozszczepienie języka oraz na wstawienie na głowie osiemnastu implantów, które wyglądem przypominają rogi.

Ponadto kobieta przyozdobiła ciało licznymi tatuażami, które mają imitować łuski i wytatuowała oczy na zielono. Medusa pozbyła się również większości zębów, a nadgarstki i klatkę piersiową poddała skaryfikacji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chirurgia | Tiamat Eva Medusa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy