Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2020

Co czeka cię w roku 2020? Co wydarzy się w twoim życiu miłosnym i zawodowym? Sprawdź, jakie przesłanie na ten rok ma planeta opiekująca się twoim znakiem oraz... jaka roślina da ci cenną energię.

Baran

21 marca - 20 kwietnia

Uczciwie oceniaj swoje szanse w każdym życiowym przedsięwzięciu, a zobaczysz - wszystko ułoży się po twojej myśli! Lepiej zastosować zasadę złotego środka.  Mars, twój gwiezdny opiekun utworzy ryzykowne układy z z Saturnem, Jowiszem i Plutonem.  Dlatego bądź przewidująca i ostrożna.

Reklama

Miłość i rodzina

Wybuchowy Mars platonicznemu zauroczeniu pomoże przeistoczyć się w gorący związek. W nieco znudzonych parach niewykluczona mała eksplozja, która okaże się skutecznym afrodyzjakiem. Jeśli zaś w twoim sercu panuje bałagan, najwyższa pora zrobić remanent. Trudne sprawy rodzinne szczęśliwie się ułożą.  Tylko bądź cierpliwa! Niczego nie przyspieszaj. 

Praca i pieniądze

Pracuj w swoim rytmie  i nie zmieniaj zbyt wiele. Nie jest to bowiem dobry moment na eksperymenty i snucie planów, których rezultat wydaje się niepewny. Opłaci się oszczędność, więc unikaj pokus. Metoda małych kroków wydaje się najlepszą drogą prowadzącą do celu.  W drugiej połowie roku niech twoją dewizą  będzie powiedzenie "nie wszystko złoto, co się świeci". Pod tym warunkiem bilans wypadnie  korzystnie i zakończysz rok na plusie. 

Zdrowie

Kondycja dopisze, jeśli zachowasz ostrożność za kierownicą, na rowerze i podczas uprawiania sportu. Szczególnie dbaj o układ kostny. 

Podpowiedź Marsa

Działaj energicznie, ale nie brawurowo! Opłacą się rozsądek i mądra strategia. Twoim wrogiem jest niecierpliwość.

Ta roślina doda ci energii

Melisa - wyciszy emocje, zadba o równowagę. Sprawi, że zyskasz odwagę  i siłę do działania. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje