Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2020

Co czeka cię w roku 2020? Co wydarzy się w twoim życiu miłosnym i zawodowym? Sprawdź, jakie przesłanie na ten rok ma planeta opiekująca się twoim znakiem oraz... jaka roślina da ci cenną energię.

Baran

21 marca - 20 kwietnia

Uczciwie oceniaj swoje szanse w każdym życiowym przedsięwzięciu, a zobaczysz - wszystko ułoży się po twojej myśli! Lepiej zastosować zasadę złotego środka.  Mars, twój gwiezdny opiekun utworzy ryzykowne układy z z Saturnem, Jowiszem i Plutonem.  Dlatego bądź przewidująca i ostrożna.

Miłość i rodzina

Wybuchowy Mars platonicznemu zauroczeniu pomoże przeistoczyć się w gorący związek. W nieco znudzonych parach niewykluczona mała eksplozja, która okaże się skutecznym afrodyzjakiem. Jeśli zaś w twoim sercu panuje bałagan, najwyższa pora zrobić remanent. Trudne sprawy rodzinne szczęśliwie się ułożą.  Tylko bądź cierpliwa! Niczego nie przyspieszaj. 

Reklama

Praca i pieniądze

Pracuj w swoim rytmie  i nie zmieniaj zbyt wiele. Nie jest to bowiem dobry moment na eksperymenty i snucie planów, których rezultat wydaje się niepewny. Opłaci się oszczędność, więc unikaj pokus. Metoda małych kroków wydaje się najlepszą drogą prowadzącą do celu.  W drugiej połowie roku niech twoją dewizą  będzie powiedzenie "nie wszystko złoto, co się świeci". Pod tym warunkiem bilans wypadnie  korzystnie i zakończysz rok na plusie. 

Zdrowie

Kondycja dopisze, jeśli zachowasz ostrożność za kierownicą, na rowerze i podczas uprawiania sportu. Szczególnie dbaj o układ kostny. 

Podpowiedź Marsa

Działaj energicznie, ale nie brawurowo! Opłacą się rozsądek i mądra strategia. Twoim wrogiem jest niecierpliwość.

Ta roślina doda ci energii

Melisa - wyciszy emocje, zadba o równowagę. Sprawi, że zyskasz odwagę  i siłę do działania. 


Byk

21 kwietnia - 20 maja

Los ci sprzyja. Bądź otwarta na nowości.  Otaczaj się ludźmi, którzy cię motywują i inspirują.

Miłość i rodzina

W marcu, gdy Wenus, twoja patronka, znajdzie się w objęciach Urana, możesz oczekiwać  niespodzianek z rodzaju tych, które zmieniają życie na lepsze. Daj szansę szczęściu - ono czeka tuż za rogiem! Twój urok osobisty okaże się dużym atutem w nadchodzącym roku. Wenus, bogini miłości, świecić będzie dla ciebie najjaśniej w marcu, październiku, listopadzie i grudniu!  Dla stałych związków okres szczęścia i obrastania w piórka. Ten czas sprzyja także zacieśnianiu kontaktów rodzinnych. Czekają cię serdeczne spotkania oraz gesty bliskich.

Praca i pieniądze

Kariera i finanse zapowiadają się obiecująco. Za sprawą życzliwych planet masz szansę  na awans, korzystną zmianę pracy, wyższe zarobki. Warto pomyśleć o większej inwestycji, może poprawie warunków mieszkaniowych, kupnie działki? W pracy połącz nowatorskie metody ze zdobytym wcześniej doświadczeniem,  a efekty będą znakomite. To również dobry okres  na podróże i uzupełnianie wykształcenia. 

Zdrowie

Nie powinnaś narzekać, szczególnie  gdy znajdziesz czas na aktywność fizyczną i relaks  na łonie natury. 

Podpowiedź Wenus

Wszystko,  co robisz z pasją, przyniesie dobre efekty. Odczytuj swoje potrzeby  i szukaj zajęć, które naprawdę cię wciągają. Także w miłości kieruj się sercem. 

Ta roślina doda ci energii 

Nagietek - będzie źródłem wewnętrznego spokoju, którego w tym roku tak bardzo ci potrzeba. 

Bliźnięta

21 maja - 22 czerwca

W tym roku twoją dewizą powinien być umiar. Przyda się też elastyczność w postępowaniu.

Kiedy Merkury, patron Bliźniąt, porusza się ruchem wstecznym, lepiej nie podejmować wiążących decyzji.  W nadchodzącym czasie raczej nie planuj ważnych  wydarzeń osobistych i zawodowych na przełomie lutego  i marca, lipca i sierpnia oraz października i listopada.

Miłość i rodzina

Pierwszy kwartał pozwoli ci  wyplątać się z układu, który nie spełnił marzeń o szczęściu. Pamiętaj, że ślubna fotografia to nie wszystko. Najważniejsza jest pewność, że to ten człowiek, z którym zamierzasz iść przez życie. Warto więc ją zdobyć. Sprawy uczuciowe samotnych Bliźniąt zaczną powoli posuwać się do przodu. Czeka je miłosna niespodzianka. Nowym sercowym  podbojom zdecydowanie sprzyja druga połowa roku.  W rodzinie dużo będzie się działo! Doceniaj starania. 

Praca i pieniądze

Głównym motywem twoich zawodowych wysiłków okażą się teraz pieniądze. Będzie pracowicie i, mimo że przyjdzie ci zacisnąć pasa, otrzymasz za  to nagrodę. Niewykluczone drobne inwestycje związane  ze zdobywaniem nowych umiejętności. W drugiej połowie roku pojawią się interesujące pomysły i propozycje. 

Zdrowie

Nie będzie sprawiać ci problemów, pod  warunkiem że więcej czasu poświęcisz na odpoczynek. 

Podpowiedź Merkurego

W tym roku większy  pożytek przyniesie ci słuchanie niż mówienie, więc daj swoim rozmówcom szansę, a dowiesz się czegoś  ważnego. Pamiętaj też, że czasem bardziej wymowne  jest to, czego ktoś ci nie mówi... 

Ta roślina doda ci energii

Wiśnia japońska - piękne różowe kwiaty zapewnią ci  dużą dawkę optymizmu  i świeżości.

Rak

23 czerwca - 22 lipca 

Daj sobie czas, a nie pożałujesz...

Władca twojego znaku - Księżyc - przynosi ci empatię  i wyobraźnię, z których to darów warto w tym roku zrobić dobry użytek - nie tylko dla siebie, ale i dla bliskich.  Będzie to bowiem czas, kiedy największą korzyść przyniesie ci spokojne przyglądanie się sytuacji. Żadnych pochopnych decyzji i impulsywnych działań.

Miłość i rodzina

Dla spraw sercowych może to być czas zwrotny. Przełom roku uświadomił ci, że wszystko mija? Nie warto więc trzymać się czegoś, co przestało mieć sens i cel. Nie próbuj na siłę usprawiedliwiać, rozumieć... Rodzina da ci wsparcie. Jeśli jesteś sama, czekaj cierpliwie na tego, który jest ci przeznaczony. Naprawdę warto.

Praca i pieniądze

Niewykluczone są zmiany zainteresowań, a nawet wykonywanej profesji. Oszczędzaj pieniądze, bo pojawi się cel, na który będziesz potrzebowała gotówki. Może mieć to związek z remontem lub inwestycją. 

Zdrowie

Dbaj o siebie. Troszcz się i o kondycję ciała,  i o emocjonalną równowagę. 

Podpowiedź Księżyca

Jeśli intuicja  mówi, że coś warto zrobić, weź jej głos pod uwagę. Gdy mówi, że trzeba się trzymać od czegoś z daleka, zachowaj rezerwę. Dzięki temu unikniesz wpadek i osiągniesz sukces.

Ta roślina doda ci energii

Irys biały - zwiększy twoją elastyczność  i odporność na stres. Kiedy trzeba, będziesz jak skała. Innym razem - jak liść na wietrze. To pozytywny kapitał energii, który ci się przyda.

Lew

23 lipca - 23 sierpnia

Pokazuj innym, jaka naprawdę jesteś! 

Słońce jest twoim planetarnym opiekunem i w nadchodzącym roku odczujesz jego optymistyczny wpływ. Ujawnij swoje najlepsze cechy charakteru - szczodrość, życzliwość i otwartość, a będziesz się cieszyć wieloma sukcesami oraz sympatią otaczających cię osób. 

Miłość i rodzina

W sprawach sercowych zapanuje przyjemny spokój. Błoga pewność uczuć swoich i drugiej osoby, poczucie bezpieczeństwa - oto, co planety gwarantują ci przez najbliższe miesiące. Lwy bez pary, szczególnie te, które nie będą uparcie siedzieć w domu, mają szansę na przeżycie nagłego olśnienia i fascynacji, i może być to początek obiecującego romansu. 

Praca i pieniądze

W pracy pierwsza połowa roku upłynie ci bez większych wzlotów, za to druga obfitować będzie w interesujące sytuacje. W życiu zawodowym pojawią się szanse na awans. Możesz również liczyć na powodzenie w załatwieniu spraw urzędowych, sądowych. 

Zdrowie

Aby zachować dobrą formę, powinnaś  zwrócić większą uwagę na dietę. Naucz się też panować nad stresem, który cię wyczerpuje. 

Podpowiedź Słońca

Niech twoja szklanka zawsze będzie do połowy pełna. Graj va banque, ale uczciwie. Stawiaj sprawy jasno, swoje uczucia wyrażaj otwarcie!

Ta roślina doda ci energii

Słonecznik - jest jak słońce. Kiedy poczujesz, że potrzebujesz dodatkowego źródła energii, miej go przy sobie. Choćby w postaci odżywczych pestek do chrupania.

Panna

24 sierpnia - 23 września

Bądź otwarta na to, co niesie los. Nie rozpamiętuj tego, co było, tylko odważnie patrz przed siebie!

Merkury, twój planetarny opiekun, przyniesie ci w tym  roku cenną umiejętność wyciągania celnych wniosków  i podejmowania słusznych decyzji. Jego korzystne układy  z Jowiszem, Saturnem, Plutonem i Uranem wyniosą cię  na orbitę ważnych zdarzeń. A ty będziesz trzymać  pewnie ster, kontrolując kierunek. 

Miłość i rodzina

Masz za sobą niezbyt udany czas dla spraw sercowych? Koło Fortuny obraca się niestrudzenie! Jeśli więc byłaś na dole, dla odmiany czeka cię widok ze szczytu! W związkach,  w których sens bycia razem gdzieś się zawieruszył, teraz niespodziewanie się odnajdzie! Może coś nieoczekiwanie uświadomi ci, że wciąż kochasz... Warto ten stan emocji utrzymać.

Praca i pieniądze

Jeśli marzy ci się ciekawsza i lepiej płatna praca, śmiało przystępuj do konkursów, nie obawiaj się konkurencji. Możesz nawet znaleźć lepszy niż dotąd sposób zarabiania pieniędzy. Wykorzystaj tę szansę. 

Zdrowie

Będziesz w dobrej kondycji. A kompleksowe  dbanie o siebie wspaniale poprawi twoje samopoczucie.

Podpowiedź Merkurego

Jesteś rozsądna, ale w tym roku pozwól wyobraźni przekroczyć nieco wyznaczoną wcześniej granicę. Czasem trzeba trochę zaryzykować i sięgnąć po więcej!

Ta roślina doda ci energii

Hortensja - będzie ci przypominać o tym,  że warto realizować marzenia i robić coś,  czego wcześniej się obawiałaś. 

Waga

24 września - 23 października 

Pamiętaj o tym, że pierwsze wrażenie często bywa mylne.

Wenus, opiekunka Wag, jest cenioną w zodiaku dyplomatką. To wspaniale, gdyż nadchodzi rok o zmiennej koniunkturze, więc umiejętności przystosowania się do okoliczności i wyważonego reagowania na sytuację będą cenne. 

Miłość i rodzina

Za sprawą Wenus odczujesz większe zainteresowanie swoją osobą. Twoja planeta zapewni ci także ogromne powodzenie towarzyskie. Pojawią się w twoim życiu nowe osoby, dzięki którym czegoś nowego doświadczysz, czegoś się nauczysz. To mogą być naprawdę bardzo cenne kontakty... Samotna? W drugiej połowie roku platoniczne zauroczenie może przeistoczyć się w gorący związek. Nowe znajomości silnie podszyte będą erotyzmem. W parach z długim stażem sympatyczne ożywienie. 

Praca i pieniądze

Wiele planów zawodowych może ci się udać,  pod jednym warunkiem - nie szarżuj i bardzo dokładnie czytaj dokumenty. 

Zdrowie

Dbaj o zdrowy sen. Jeśli dawno nie byłaś na urlopie,  koniecznie go zaplanuj. 

Podpowiedź Wenus

Uśmiech często jest skuteczną bronią.  Szczególnie  w trudnej  sytuacji. 

Ta roślina doda ci energii

Dąb - przytulaj się do niego, ponieważ posiada ogromną  siłę, której... chętnie ci użyczy. Pomoże ci się zregenerować, podnieść odporność lub  po prostu zrelaksować się.

Skorpion

24 października - 22 listopada

Układ planet jest zapowiedzią sukcesów.  Nie zmarnuj tej szansy w nowym roku.

Twoim gwiezdnym opiekunem jest potężny Pluton, który daje ci siłę  niezbędną, by pokonywać kolejne szczeble osobistego rozwoju. W tym  roku Pluton trzykrotnie spotka na swojej drodze szczodrego Jowisza,  który obdarzy cię szansą wartą grzechu. To dla ciebie dobry czas!  

Miłość i rodzina

W partnerskim związku więcej energii. W życiu  samotnych Skorpionów - miła perspektywa i szansa na miłość. Twoja  melancholijna mina wyda się komuś bardzo interesująca. Pozwól się  więc pouwodzić, oczarować... 

Praca i pieniądze

Śmiało naciskaj gaz - twoja kariera wygląda  teraz jak równa, gładka autostrada. To czas realizacji ambitnych planów,  zmiany pracy na lepszą lub uzyskania całkowitej niezależności. Możesz  ustabilizować swoją sytuację, umocnić osiągnięcia i wybrać właściwą drogę rozwoju! Finanse również zapowiadają się obiecująco. 

Zdrowie

Unikaj wszystkiego, co zatruwa  i obciąża organizm, a siły dopiszą! Humor też. 

Podpowiedź Plutona

Podejmuj wyzwania. Przekraczając granice komfortu, najszybciej będziesz się rozwijać. 

Ta roślina doda ci energii

Jarzębina - odporna,  a jednocześnie delikatna,  pomoże ci zregenerować  siły i poprawi nastrój.

Strzelec

23 listopada - 21 grudnia

Jowisz, planetarny opiekun Strzelców,  wędruje w tym roku przez terytorium  Koziorożca, wytrawnego stratega.  To dobry czas na konkretne, dalekosiężne plany oraz na pomnażanie pieniędzy. 

Miłość i rodzina

Serce i rozum mówią teraz jednym głosem. Jeśli twoim celem jest miłość - cała naprzód! Zapowiada się dużo dobrych emocji. Już zakochana? Odważysz się mocniej wcisnąć gaz. Samotna? Ktoś  z pozoru skromny, a nawet niepozorny zaskoczy cię skrywanym temperamentem. Dla stałych związków szanse na uczynienie życia bezpiecznym i wcale nie nudnym.                                                       

Praca i pieniądze

Warto poważnie pomyśleć o karierze, o szansach awansu, zawodowego rozwoju, perspektywach  na dalszą przyszłość. Jeśli marzysz o niezależności, powinnaś spróbować swych  sił w samodzielnym działaniu. Możesz  mieć okazję do służbowych podróży, a jeśli poszukujesz środków na realizację jakiegoś ambitnego planu, szansę zdobycia wspólników i inwestorów.

Zdrowie

Drobnym dolegliwościom szybko i skutecznie zaradzisz domowymi sposobami. Aktywność fizyczna może stać się dla ciebie nowym zajęciem i źródłem satysfakcji. 

Podpowiedź Jowisza

Czasem  coś, co na początku wydaje się mało  istotnym drobiazgiem, staje się wstępem do czegoś znacznie poważniejszego. Dlatego nie lekceważ drobnych okazji i niepozornych ludzi. 

Ta roślina doda ci energii 

Agawa - będzie ci przypominać, że wielkie osiągnięcia buduje się małymi krokami.  To da ci dużą motywację. Koziorożec

22 grudnia - 20 stycznia

Zrezygnuj ze wszystkiego, co cię ogranicza i zabiera cenny czas.

Saturn, planeta, która opiekuje się Koziorożcami, krzyżować będzie swoje ścieżki z optymistą Jowiszem i potężnym Plutonem, więc czeka cię interesujący rok pełen możliwości i okazji do zmian. To stanie się jednak tylko wtedy, kiedy nie będziesz się rozpraszać. 

Miłość i rodzina

Zacznij od uporządkowania własnych myśli oraz załatwienia pilnych spraw rodzinnych. Otocz się w tym roku bliskimi osobami, które dają ci poczucie bezpieczeństwa. W sprawach sercowych ogarną cię wątpliwości i tęsknoty, ale one właśnie mogą zdjąć z twoich oczu klapki. Krótka rozłąka uświadomi ci, że jesteś zakochana! W związek, który kosztuje więcej niż jest wart, nie należy inwestować. Potraktuj to doświadczenie nie jak stratę, lecz jak zysk. Dla samotnych szansa, jeśli patrzą sercem...

Praca i pieniądze

W zawodowym życiu także czas na gruntowne  porządki. Wymieć z niego wszystko to, co nieaktualne, co straciło znaczenie.  

Zdrowie

Zadbaj o siebie, bo twoje zdrowie okaże się delikatne.  Postaw na spokój i racjonalny tryb życia. 

Podpowiedź Saturna

Podejmując decyzję  o wyborze dalszej drogi, bierz pod uwagę to, co  jest dla ciebie lepsze w dłuższej perspektywie. 

Ta roślina doda ci energii 

Sosna - pozwoli ci właściwie gospodarować energią. Jej zdolność do życia na nieurodzajnych glebach pokazuje, jak osiągać cel,  dysponując niewielkimi środkami. 

Wodnik

21 stycznia - 18 lutego

Inwestuj w siebie, w swój rozwój. To będzie czas spełniania marzeń. Warto otworzyć im drzwi.

Uran, opiekun Wodników, zawędrował do znaku Byka, co sprawia,  że znajdujesz się w fazie większego zainteresowania materialną stroną życia. Nie oznacza to wyłącznie potrzeby wzbogacania się. Jego wpływ skłoni cię do budowania poczucia bezpieczeństwa.

Miłość i rodzina

Postaw na sprawdzony, niezawodny układ i pomyśl, czy zbytnio nie ulegasz fantazjom. Jeśli jesteś samotna, zastanów się  poważnie dlaczego? Może twoje serce boi się miłości...  Okaż zrozumienie  i czułość najbliższym. Ktoś bardzo liczy na ciebie i twoje wsparcie.

Praca i pieniądze

W finansach niezła passa, ale staraj się być dalekowzroczna. Unikaj pochopnych inwestycji. 

Zdrowie

Pamiętaj, że nie służą ci: nadmierny pośpiech, byle jakie odżywianie i niedostatek snu. 

Podpowiedź Urana

Łącząc nowe pomysły z tym,  czego nauczyło cię doświadczenie, osiągniesz rezultaty. 

Ta roślina doda ci energii 

Orchidea - niebanalna, tajemnicza. Towarzystwo tych kwiatów wyzwoli w tobie energię i będzie cię inspirować. 

Ryby

19 lutego - 20 marca 

Wyznacz swoje priorytety, a wkrótce dowiesz się, dokąd prowadzi droga.

Neptun, który opiekuje się Rybami,  w nadchodzącym roku sprzymierzy się  z planetarnymi gigantami - Jowiszem, Saturnem, Uranem i Plutonem. To oznacza, że nie będziesz dryfować bez celu, tylko chwycisz mocno ster życia. 

Miłość i rodzina

W sercowych sprawach dobre prognozy. Warto coś sobie obiecać, może zacząć od nowa, odcinając się od popełnionych wcześniej błędów. To dobry rok, by powiedzieć "tak",  zapuścić korzenie. Jeśli jesteś samotną Rybą, możesz spotkać kogoś sympatycznego - partnera, przyjaciela? Korzystaj  z tego, co niesie los! Dla związków  bardzo pomyślny okres. Nawet przez wieloletnią rutynę przebić się może  jakiś elektryzujący impuls. Pojawią się szanse na dokonanie rodzinnych  zmian, ale bądź ostrożna. 

Praca i pieniądze

Kariera jest dla ciebie ważna? Jest szansa, że wypłyniesz na szersze wody. Powinnaś jednak zacząć inwestować we własny rozwój i fachową wiedzę. 

Zdrowie

Będziesz cieszyć się sporym zasobem sił witalnych. Staraj się jednak prowadzić higieniczny tryb życia. 

Podpowiedź Neptuna

Marzyciele, do których się zaliczasz,  mają szansę zmieniać świat na lepszy. 

Ta roślina doda ci energii

Lilia wodna - oprócz tego, że da  ci moc, będzie także pobudzać twoją twórczą wyobraźnię  i intuicję.

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje