Reklama

Wpadka w "Familiadzie". Odpowiedź uczestniczki zdziwiła Karola Strasburgera

"Familiada" od lat cieszy się sympatią widzów i przyciąga przed telewizory tysiące Polaków. W teleturnieju nie brakuje zabawnych sytuacji, które w krótkim czasie stają się hitem sieci. W pamięci widzów na długo pozostanie odcinek z 24 września. Odpowiedź jednej z uczestniczek zdziwiła nawet Karola Strasburgera. Jak brzmiało pytanie?

Wpadki w "Familiadzie"

Pierwszy odcinek "Familiady" wyemitowano w 1994 roku. Przez niemal 30 lat teleturniej cieszy się niesłabnącą popularnością i oglądalnością. Niezmiennie program prowadzi Karol Strasburger, który za sprawą m.in. poczucia humoru cieszy się sympatią widzów. W każdym odcinku stara się ich rozbawić swoimi słynnymi żartami. 

Przez lata emisji w programie pojawiło się mnóstwo zabawnych sytuacji, które szybko stały się hitem sieci. Jedną z nich jest m.in. słynna lama, czyli odpowiedź jednej z uczestniczek na pytanie "Więcej niż jedno zwierzę to?". Tego typu sytuacje są zazwyczaj wynikiem stresu, który wiąże się z wystąpieniem przed kamerą. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska schudła 30 kg. Pokazała, co je na obiad

Litera, która jest również cyfrą rzymską. Odpowiedź zaskoczyła Karola Strasburgera

W niedzielnym odcinku "Familiady" 24 września jak zwykle konkurowały ze sobą dwie drużyny. Tym razem o wygraną w teleturnieju walczyły "Siostry S" oraz "Brodacze". 

Reklama

Wpadki w "Familiadzie" zdarzają się dość często, a do jednej z nich doszło właśnie podczas niedzielnego odcinka. W pamięci widzów na długo pozostanie odpowiedź jednej z uczestniczek na pytanie o literę, która jest również cyfrą rzymską. Pani Daria udzieliła odpowiedzi bardzo szybko, a to sprawiło, że popełniła błąd. Odpowiedziała "pięć", co wyraźnie zdziwiło prowadzącego. Karol Strasburger od razu podkreślił, że chodzi o literę, a nie cyfrę. 

Zobacz także: Prześwity i odważne wycięcie. Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w Gdyni

Przeciwnik nie spróbował zdobyć punktów dla swojej drużyny. Mężczyzna odparł, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. W konsekwencji konkurencję wygrała grupa pań, która w końcu podała pięć poprawnych liter. Ostatnią z nich podali panowie. Prawidłowe odpowiedzi na to pytanie to: I, X, L, M, C, V.

***

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy