Reklama

Prześwity i odważne wycięcie. Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w Gdyni

Małgorzata Kożuchowska od lat uważana jest za ikonę mody oraz stylu. Choć zazwyczaj aktorka stawia na klasyczne kolory oraz kroje, jej stylizacje są zawsze oryginalne oraz idealnie dobrane do okazji. Na jaką suknię postawiła w Gdyni?

Za nami 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Tradycyjnie festiwal zakończył się uroczystą galą w Teatrze Muzycznym z udziałem największych gwiazd polskiego kina.

Złote Lwy powędrowały w ręce twórców filmu "Kos". Srebrne Lwy otrzymał obraz "Imago". Publiczność doceniła film "Chłopi", w którym występuje m.in. Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła na czerwonym dywanie w Gdyni

Aktorka na uroczystą galę postawiła na czerń i kreację od Macieja Zienia, na którego stylizacje stawia od lat i to zawsze z najlepszym skutkiem.

Reklama

Nie inaczej było i tym razem. Zjawiskowa czarna suknia zachwycała nie tylko głębokim dekoltem oraz rozcięciem na wysokość uda, ale także fantazyjnymi prześwitami oraz ozdobnym kwiatem.

Aktorka do kreacji dobrała delikatną srebrną biżuterię oraz elegancie sandałki na wysokim obcasie. Całość dopełniał nienaganny makijaż oraz czerwony manicure.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska w naturalnej odsłonie. Pokazała się bez grama makijażu

Małgorzata Kożuchowska w mediach społecznościowych

Aktorka aktywnie prowadzi swoje społecznościowe profile, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,1 mln osób. Oprócz zdjęć z oficjalnych premier czy spektakli, aktorka chętnie pokazuje także urywki z życia prywatnego oraz licznych podróży.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, seriale z jej udziałem od lat osiągają wysoką oglądalność, a jej styl naśladują tysiące Polek.

Przełomem w karierze była roli dziennikarki Ewy Szańskiej, w głośnej komedii "Kiler" Juliusza Machulskiego, a następnie w kontynuacji  "Kiler-ów 2-óch".  Aktorka popularność zdobyła również dzięki telewizyjnym serialom takim jak "M jak miłość" czy "Rodznka.pl". 

Od lat jest jedną z ulubionych polskich aktorek, którą możemy obserwować także na deskach teatrów w całej Polsce.


  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy