Reklama

Reklama

Wszyscy mężczyźni mojego kota

Ada ma 32 lata, szalonego kota Kastrata i sławę osoby, która w dniu złożenia wypowiedzenia z pracy zwymiotowała na swojego szefa.

Ma także pewne zamiary: pragnie poświęcić się fotografii, założyć własny biznes i znaleźć faceta. Nie jest to proste w dzisiejszym świecie. W kręgu znajomych trudno trafić na jakiegokolwiek wolnego hetero, a interesujący, zabójczo przystojny Hiszpan, na którego wpada nie całkiem znienacka, też najwyraźniej nie jest sam? Ada dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu, w czym pomaga jej przyjaciółka Anka, a nie pomaga dość zwariowana rodzinka. Z kotem bywa różnie...

Reklama

Wszyscy mężczyźni mojego kota to świetny debiut młodej krakowskiej redaktorki, która po przeczytaniu setek chicklitów postanowiła napisać własny - oczywiście lepszy niż inne! Udało jej się znacznie więcej. Ta powieść jest tym dla chicklitu, czym Przygoda fryzjera damskiego Mendozy dla kryminału: powiewem świeżości. Autorka podobnie bawi się konwencją i raz po raz puszcza oko do czytelnika. Cięty dowcip, genialne sceny i zasrany (przez gołębie) krakówek.
Karolina Macios
Wszyscy mężczyźni mojego kota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje