Wystrojona Katarzyna Cichopek pozuje na polu. Ta suknia to idealna propozycja na sierpniowe wieczory

Katarzyna Cichopek znów pokazała się w pięknej i modnej letniej kreacji. Na Instagramie gwiazdy właśnie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Kasia pozuje o zachodzie słońca na polu. Jej suknia robi wrażenie.

Katarzyna Cichopek wypoczywa z dziećmi na Kaszubach. Podczas wakacji zapozowała na polu w długiej sukience
Katarzyna Cichopek wypoczywa z dziećmi na Kaszubach. Podczas wakacji zapozowała na polu w długiej sukienceGałązkaAKPA

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Swoją rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu. "M jak miłość", natomiast dziś słynie jako gwiazda śniadaniówki, w której występuje u boku nowego partnera Macieja Kurzajewskiego. 

Oprócz pracy w telewizji Kasia Cichopek prężnie rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto nieustannie zyskuje nowych obserwatorów, którzy chętnie śledzą prywatne życie gwiazdy.

Profil Kasi na Instagramie to również prawdziwa skarbnica modowych inspiracji, którymi nieustannie dzieli się aktorka i prezenterka. W ostatnim czasie dodała tam wiele nowych zdjęć w pięknych i kobiecych kreacjach. 

Polki uwielbiają styl Katarzyny Cichopek

Polki uwielbiają styl celebrytki za kobiecość, która idzie w parze z wygodą. Latem Katarzyna Cichopek stawia przede wszystkim na suknie w najróżniejszych odsłonach. Celebrytka nie ogranicza się do konkretnych fasonów, wzorów czy też kolorów, natomiast lubi eksperymentować, pokazując się w różnorodnych kreacjach.

Latem oprócz kolorowych sukni, na Instagramie Kasi Cichopek możemy podziwiać jej stroje kąpielowe, których celebrytka ma pokaźną kolekcję. Katarzyna stawia na stroje jednoczęściowe, raczej nie zobaczymy jej w bikini. W swojej kolekcji ma zarówno eleganckie i kobiece propozycje, jak i te bardziej sportowe. 

Katarzyna Cichopek wypoczywa na polskiej wsi. Celebrytka pozuje na polu

Na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawiło się nowe zdjęcie w pięknej letniej kreacji. Zdjęcie zostało wykonane najprawdopodobniej na Kaszubach, gdzie celebrytka właśnie wypoczywa z dziećmi — Helenką i Adamem. 

Na zdjęciu Kasia Cichopek pozuje o zachodzie słońca, stojąc na polu. Gwiazda ma na sobie długą zielono-białą suknię maxi we wzory. Jest ona zwiewna, delikatna i bardzo efektowna. Kreacja ma kształt litery A — u góry pięknie eksponuje ramiona i plecy, a następnie rozszerza się ku dołowi, przez co zapewnia wygodę i stanowi idealną propozycję na lato.

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas