Wywołała poruszenie zdjęciem w bikini. Padły okropne słowa

Nicole McCurry jest już ikoną ruchu plus size na Instagramie. Młoda Brytyjka kieruje się prostą zasadą – im bardziej ją krytykują, tym więcej odsłania. Tym razem wyjątkowo dużo.

Nicole McCurry jest dumna ze swojego ciała
Nicole McCurry jest dumna ze swojego ciałaInstagram

Wydawało się, że influencerki plus size osiągnęły swój cel. Większe kształty już nikogo nie szokują, a "pełniejsze" kobiety mogą bez skrępowania prezentować swoje wdzięki. Najpopularniejsze z nich mają miliony fanów.

Nie oznacza to jednak, że udało się całkowicie wyeliminować hejt. Niektórzy wciąż czerpią niezdrową satysfakcję z krytykowania innych. Zwłaszcza z powodu wyglądu, który nie mieści się w ich estetycznej normie.

Ofiarą takiego myślenia bywa regularnie nasza bohaterka.

Pochodząca ze Szkocji blogerka na szczęście nic sobie z tego nie robi. Nicole McCurry jest na tyle pewna siebie, że mimo bezwzględnych komentarzy wciąż pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Na ostatnio opublikowanym zdjęciu pozuje w kolorowym bikini, które podkreśla jej kształty. Kadr prosto z jacuzzi zachwycił setki jej fanów, ale pojawiły się też słowa dezaprobaty.

"Powinnaś zapisać się na siłownię, bo wyglądasz strasznie". "Jesteś tak gruba, że umrzesz przed trzydziestką". "Cała jesteś z tłuszczu"

– wypisują pod fotografią.

Co na to Nicole McCurry? Zapowiada kolejne gorące zdjęcia. Nie pozwoli na to, by ktokolwiek odebrał jej pewność siebie i radość z życia.

Love Island #życiepoprogramiePOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas