Reklama

Reklama

Wywołała poruszenie zdjęciem w bikini. Padły okropne słowa

Nicole McCurry jest już ikoną ruchu plus size na Instagramie. Młoda Brytyjka kieruje się prostą zasadą – im bardziej ją krytykują, tym więcej odsłania. Tym razem wyjątkowo dużo.

Wydawało się, że influencerki plus size osiągnęły swój cel. Większe kształty już nikogo nie szokują, a "pełniejsze" kobiety mogą bez skrępowania prezentować swoje wdzięki. Najpopularniejsze z nich mają miliony fanów.

Nie oznacza to jednak, że udało się całkowicie wyeliminować hejt. Niektórzy wciąż czerpią niezdrową satysfakcję z krytykowania innych. Zwłaszcza z powodu wyglądu, który nie mieści się w ich estetycznej normie.

Ofiarą takiego myślenia bywa regularnie nasza bohaterka.

Pochodząca ze Szkocji blogerka na szczęście nic sobie z tego nie robi. Nicole McCurry jest na tyle pewna siebie, że mimo bezwzględnych komentarzy wciąż pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Reklama

Na ostatnio opublikowanym zdjęciu pozuje w kolorowym bikini, które podkreśla jej kształty. Kadr prosto z jacuzzi zachwycił setki jej fanów, ale pojawiły się też słowa dezaprobaty.

 – wypisują pod fotografią.

Co na to Nicole McCurry? Zapowiada kolejne gorące zdjęcia. Nie pozwoli na to, by ktokolwiek odebrał jej pewność siebie i radość z życia.

***
Zobacz także:

Była ofiarą kpin! Dziś robi karierę w modelingu

Cierpi na ciężką postać łuszczycy i jest dumna ze swego ciała!

Internauci kpili z jej biustu. Pokazała klasę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje