Reklama

Reklama

Została wyrzucona z siłowni. Powód jest zaskakujący!

Shelby Rodriguez za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się tym, co spotkało ją w jednej z siłowni. Kobieta postanowiła wyznać, że została wyrzucona z powodu stroju, który miała na sobie. Zdaniem pracowników był nieodpowiedni.

Na opublikowanym przez 26-latkę filmie widać, jak ze łzami w oczach opowiada, co ją spotkało. Kobieta postanowiła pójść na siłownię i tak jak zwykle wykonać trening.

Na samym początku usłyszała od recepcjonistki, że zgodnie z regulaminem nie powinna zakładać stanika sportowego i odsłaniać brzucha. Mimo to pozwolono jej zrobić trening, ale upomniano ją, by następnym razem założyła inne ubrania. 

Jednak już po kilkunastu minutach usłyszała od innego pracownika siłowni, że jej strój nie jest jednak odpowiedni i została wyproszona. 

Reklama

Shelby Rodriguez wyznała, że poczuła wstyd podczas tej sytuacji, a na nagraniu zaprezentowała, co dokładnie miała na sobie. Kobieta tego dnia założyła czarny stanik sportowy oraz czarne leginsy z wysokim stanem. 

Zdaniem TikTokerki to nie jej strój był powodem, przez który musiała opuścić siłownię. Shelby Rodriguez uważa, że to zbędne kilogramy, które próbuje zrzucić, sprawiły, że nie mogła dokończyć treningu. 

Czytaj więcej:

Zasady higieny podczas pandemii. Włosy trzeba myć codziennie?

Ile trzeba wypić, by alkomat pokazał dwa promile? Ilość zaskakuje

O co chodzi w "aferze żabkowej"? Wyjaśniamy

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy