Reklama

Reklama

14-latka aresztowana pod zarzutem cudzołóstwa

Czternastoletnia uczennica ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich została zatrzymana pod zarzutem cudzołóstwa. W areszcie spędziła dwa tygodnie, zmuszono ją też do poddania się badaniu ginekologicznemu, które potwierdziło, że jest dziewicą.

Nastolatka spotkała się ze swoim chłopakiem na dachu rodzinnego domu - to niewinne spotkanie okazało się być przyczyną sporych kłopotów, donosi gazeta Gulf News.

- Policja zrujnowała przyszłość mojej córki, która opuściła ważny egzamin - powiedział gazecie ojciec dziewczyny. Dodał też, że nastolatka była przetrzymywana z dorosłymi kobietami i odmówiono jej prawa do zwolnienia za kaucją.

W sąsiednim emiracie aresztowano również dwudziestokilkuletniego mężczyznę, z którym spotkała się 14-latka.

Reklama

- Kiedy zostałem wraz z córką wezwany na policję, nie miałem pojęcia czego mogą chcieć ode mnie i od niej - powiedział ojciec dziewczyny - zaprowadziłem ją na policję, gdzie dowiedziałem się, że ktoś doniósł o jej spotkaniu z dorosłym mężczyzną na dachu naszego budynku. Powiedziałem policji, że uporamy się z tą sprawą w rodzinie.

Jednak dziewczynka została aresztowana i postawiona w stan oskarżenia.

- Zdziwiłem się kiedy policja powiedziała, że ona powinna iść za kraty i muszę wrócić do domu bez mojej córki. Nie widzę sensu w rujnowaniu życia i opinii młodej dziewczyny - dodał zrozpaczony ojciec.

Na podst. AFP

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: areszt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje