Reklama

Reklama

Adrien Brody nie lubi brzydkich fanek

Amerykański aktor Adrien Brody (31 l.) na pewno nie zyskał sympatii fanek swoją niedawną wypowiedzią, w której powiedział, iż nie lubi, gdy niebyt urodziwe panie niespodziewanie rzucają się na niego i całują go.

Kiedy Adrien odbierał przed dwoma laty Oscara za rolę w "Pianiście" Romana Polańskiego zasłynął gorącym pocałunkiem z Halle Berry, która wręczała mu statuetkę. Po tym wydarzeniu wiele fanek starało się doświadczyć czegoś podobnego, jak czarnoskóra aktorka w czasie oscarowej ceremonii. Adriena martwi to, iż nie wszystkie z nich były tak urodziwe, jak Halle.

Reklama

"Jadłem kiedyś kolację w restauracji w Los Angeles. Jakaś dziewczyna podbiegła do mnie i powiedziała: Przepraszam, ale muszę to zrobić i wsadziła mi język do gardła. Wiem, że większość facetów powiedziałaby na moim miejscu: Dziewczyny podbiegają do ciebie w restauracji i całują cię, a ty się skarżysz? Gdyby to była kobieta w moim typie to wszystko byłoby w porządku, ale ona była naprawdę brzydka. Następnego dnia obudziłem się przeziębiony" - mówi Adrien Brody.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje