Reklama

Reklama

Anna z Lubonia:

Będąc małą dziewczynką marzyłam o tym, aby spotkać w swoim dalszym życiu swojego "księcia z bajki". Miałam już ułożony scenariusz naszego wspólnego i długiego życia.

Jako nastolatka zapatrzona byłam w Brada Pitta. Był on moim ideałem i facetem marzeń, jednak troszke nierealnym. Wtbierając potencjalnego partnera musiał on być blondynem i w pewnym stopniu przypominać Brada. Brutalna rzeczywistość zmieniła moje kryterium, a także to, że mój "książe z bajki stał sie tylko marzeniem.

Aż do pewnego dnia kiedy spotkałam mojego obecnego partnera, z którym jestem już dwa lata. Jego nie da się porównać do nikogo, bo nie ma na świecie tak wspaniałego faceta jak on. Będąc z nim w związku, życie dało nam trochę popalić. Mieliśmy wiele takich sytuacji, gdzie nie jeden chłopak nie przejąłby się mną, nie pomógłby mi w trudnej sytuacji. Mówiąc krótko taki ktoś na pewno nie przejąłby sie mną i mnie zostawił... Lecz nie on, jest przy mnie kiedy go tylko potrzebuje, zawsze służy mi swoim ramieniem i oparciem. Jeżeli mam jakikolwiek problem to mogę do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Każdą swoją decyzję konsultuję i podejmuję z nim. Jeszcze nigdy się nie pokłóciliśmy ! Jest mi z nim bardzo dobrze ! Jest czułym, wyrozumiałym, delikatnym niepoprawnym romantykiem. Na każda rocznicę (miesieczną, roczną) dostaje dłuuuga czerwona różę. Gotuje mi przepyszne kolację z kwiatami, świecami i dobrym winem. Umie mnie też zaskakiwać, szczególnie wtedy, kiedy dostaje jakiś prezent o którym kiedyś wspominałam. Nawet majmniejszy drobiazg sprawiam mi najwiekszą radość, bo jest od niego. Lubimy chodzić razem na długie spacery, nawet zimą. Czuje się przy nim bardzo bezpiecznie. Wiem, że mogę mu zaufać, chociaż czasami sobie żartujemy,że ma "tą druga" to i tak wiemy, że to nie poważne. Uwielbiam spędzać z nim moją każdą wolną chwilę. Nigdy mi się z nim nie nudzi. Zawsze umiemy się dogadać i pójść na kompromis.

Reklama

Jest tak cudowny, że drugiego takiego jak on to tylko ze świeczką szukać ! Zapomniałam jeszcze dodać, że cały czas zakochuje się w nim od nowa...

Praca została nagrodzona w konkursie "Mężczyzna moich marzeń".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje