Reklama

Być młodą mamą

Britney Spears po raz kolejny zadeklarowała, że zamierza odpocząć od muzycznego biznesu.

Wokalistka chce bowiem postarać się o dziecko z mężem Kevinem Federlinem i stać się młodą mamą. Na swojej stronie internetowej obwieściła, że nie może się już go doczekać.

Gwiazda, która za tydzień, 2 grudnia, będzie obchodzić urodziny, twierdzi, że teraz jest najlepszy czas, by zajść w ciążę.

"Rozpoczęłam karierę, gdy miałam 16 lat, podróżowałam po całym świecie tam i z powrotem, a nawet całowałam się z Madonną! Jedynej rzeczy, jakiej jeszcze nie doświadczyłam, jest posiadanie dziecka. Nie mogę się już doczekać!" - napisała na swojej stronie internetowej Britney.

"Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek to powiem, ale uwielbiam nie pracować tak ciężko. By być dobrą mamą, trzeba być przy dziecku na pełen etat" - dodała wokalistka.

Reklama

W kończącym się roku najwięcej informacji na temat Spears dotyczyło jej spraw osobistych, nie związanych z muzyką. Dopiero na początku listopada wydała płytę, tym razem z jej największymi przebojami, zatytułowaną "Greatest Hits: My Prerogative".

Jednak samej gwieździe wyraźnie to nie przeszkadzało.

"Spędzając kilka ostatnich miesięcy w domu, czułam się bogatsza wewnętrznie niż kiedykolwiek wcześniej, pracując niemal non stop. Abym była zadowolona, wystarczy mi dach nad głową i bliskość ludzi, których kocham" - podsumowuje szczęśliwa małżonka pani Federline, czyli Britney Spears.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy