Reklama

Reklama

BYKI - JASKÓŁKA

Zapowiada się dość ciekawie w relacjach miłosnych niektórych zodiakalnych Byków. Prawdopodobnie już z nadejściem wiosny mogą zakochać się szaloną, niezwykłą miłością, która spadnie na nich jak grom z jasnego nieba. Może być bardzo wybuchowo i bardzo energetycznie...

Spokojne i stonowane Byki zapragną raptem wpaść w wir szalonych uczuć. Jednym słowem, jeśli przyjdzie miłość, to szybko i raptownie osaczy Was i jak jastrząb spada z nieba na jaskółkę, tak uczucie spadnie na Was.

Reklama

Jaki będzie dla Ciebie w miłości ten rok?
Wyślij SMS o treści ROK.(wpisz swój znak zodiaku)na 72020 np. ROK.BYK
koszt wysłania SMS-a 2 zł; 2,44 zł z VAT
• Z telefonów stacjonarnych 0 700 68 20 22
koszt połączenia 4zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
• Z telefonów komórkowych *740 83 01
koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
Tarot Serca

Wyślij SMS-a o treści TS.(wpisz liczbę od 1 do 22) na 72020
koszt netto 2 zł/SMS; 2,44 zł/SMS z VAT

Polacy szczególny sentyment mają do tych pięknych ptaków. W dawnych czasach zamieszkanie jaskółki pod dachem domu przynosiło szczęście, zapowiadało pasmo sukcesów. Sprowadzało do domu szczęście i miłość. Na szczęście czarownice do miłosnej magii nie używały ciał tych ptaków. Za to mówiły, że jeśli chce się zdobyć miłość wybranej dziewczyny, należy dać jej pierścionek, który dziesięć dni leżał w jaskółczym gnieździe.

Na przywołanie miłości można w płomieniu czerwonej świecy spalić zdjęcie jaskółki i jastrzębia wymawiając słowa: "niechaj moja miłość spadnie na ciebie, tak, jako jastrząb spada na swą ofiarę, jaskółkę".

Wróżka Ella Selena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje