Reklama

Reklama

Christy Turlington twarzą Saint Laurenta

Słynna modelka Christy Turlington została wybrana przez Toma Forda, dyrektora kreatywnego firmy Yves Saint Laurent twarzą koncernu.

Modelka odbyła już sesję fotograficzną z tej okazji, pozując tak słynnym artystom, jak Mario Testino i Glen Luchford.

"Christy to prawdziwie nowoczesna piękność. Jest silna, pewna siebie, wrażliwa i tajemnicza. Na zdjęciach widać głębię je osobowości" - zachwyca się Tom Ford.

Wybór Christy jest kolejnym dowodem na to, że wielkie koncerny niekoniecznie stawiają na młode gwiazdy wybiegu. 34-letnia modelka wydawać by się mogło, że powoli zamierza poświęcić się własnym interesom i ustąpić pola młodszym koleżankom. Jednak wyboru na twarz Yvesa Saint Laurenta nie mogła potraktować obojętnie i chętnie zgodziła się na sesję.

Reklama

Christy bynajmniej nie ograniczy własnej działalności biznesowej i będzie dalej zajmować się firmowaniem własnych kosmetyków do pielęgnacji skóry i kolekcji ubrań. Zwłaszcza, że na tym polu osiągnęła już niemały sukces.

Modelka podchodzi do każdej nowej propozycji z filozoficznym spokojem. Ale czym może być inaczej skoro sama jest absolwentką filozofii na New York University?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL