Reklama

Reklama

Czas zatrzymał się dla Demi?

Demi Moore zaprzecza plotkom, ze poddała się odmładzającym zabiegom. Aktorka twierdzi, że czas jest dla niej łaskawy.

Demi Moore, użytkowniczka Twittera, podzieliła się na portalu zdjęciami z sesji dla magazynu "Harper's Bazaar". "Miałam zaszczyt pracować z żyrafą, była piękna, delikatna i taka niesamowita" - napisała aktorka, cytowana przez "US Magazine".

Demi wygląda staro?
Internauci natychmiast przystąpili do krytyki. "Szkoda Demi, że twoja samoocena jest na tyle niska, że nie chcesz się przyznać do retuszu Photoshopem". Inny użytkownik napisał, że film "Duch był słaby". Za te komentarze Demi Moore, czyli mrskutcher jedynie podziękowała, ale kolejne zmusiły ją do zabrania głosu.
Kolejny użytkownik Twittera napisał bowiem "przykro mi, ale wyglądasz staro, zwłaszcza twoja szyja i policzki na drugim zdjęciu".

Reklama

"Mam 47 lat, jak powinnam wyglądać?" - odpowiedziała gwiazda. Wśród subskrybujących wiadomości umieszczane przez aktorkę na Twitterze znaleźli się też liczni miłośnicy wyglądu Demi, którzy z kolei krytycznie odnieśli się do tych nieprzychylnych słów.

Czas się dla niej zatrzymał...

W pewnym stopniu aktorka sama jest sobie winna. Wielokrotnie zaprzeczała, że aby zachować młody wygląd (zwłaszcza przy tak młodym mężu) poddała się operacji plastycznej. Zanegowała też sugestie, że na ostatniej okładce magazynu "W" jej zdjęcia są retuszowane, a jej głowa wręcz doklejona do ciała młodszej modelki o węższych biodrach. Im częściej gwiazda próbuje przekonać, że czas się dla niej zatrzymał i to w naturalny sposób, tym bardziej jest wyśmiewana i krytykowana.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zatrzymanie | aktorka | moore | Demi Moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy