Reklama

Reklama

Defekty urody gwiazd

Kiedy pojawiają się na okładkach magazynów, wydaje się, że są idealne. Dla tysięcy dziewcząt na całym świecie są wzorem. Jednak mimo operacji plastycznych, ogromnego nakładu pracy makijażystów, stylistów i osobistych trenerów gwiazdy show-biznesu również borykają się z defektami urody.

Cameron Diaz

Mimo, że nie jest już nastolatką trądzikowa cera ciągle sprawia jej problemy. Pojawiający się nie w porę pryszcz każdemu potrafi zepsuć imprezę, ale Cameron jest w tej trudnej sytuacji, że czyhają na nią dziesiątki fotoreporterów gotowych pryszcza uwiecznić i pokazać światu.

Jodie Marsh

Fakt, że nawet modelki mają problemy z cellulitem jest z pewnością pocieszający dla wielu kobiet. Jodie radzi sobie z nim doskonale - eksponuje biust w taki sposób, że na drobne nierówności na udach nikt nie zwraca uwagi.

Drew Barrymore

Kolor beżowy jest bardzo modny, ale niestety nie sprawdza się jeżeli chodzi o zęby. Drew zupełnie się tym nie przejmuje i uśmiecha się szeroko. Tymczasem nie ma się z czego cieszyć - biały jeszcze długo pozostanie jedynym kolorem odpowiednim dla uzębienia, a lansowanie nowego trendu "żółty uśmiech" jest z góry skazane na porażkę.

Paris Hilton

Myślicie, że Paris nosi wszystko w rozmiarze XS? Cóż, z pewnością nie dotyczy to butów. Paris nosi nietypowy jak na kobietę rozmiar 42. Jeszcze raz potwierdza się, że ta dziewczyna żyje na szerokiej stopie...

Demi Moore

Najczęściej ubiera się w nieco dłuższe sukienki i ma ku temu powody. Chodzi o to, żeby ukryć brzydkie kolana. Wprawdzie o tym drobnym defekcie i tak wie cały świat, ale dzięki wysmakowanym długościom Demi zyskuje na elegancji.

Alicia Keys

Pomarańczowa skórka i żółte zęby to betka w porównaniu z problemem Alicji, którą fotoreporterzy już kilka razy przyłapali na braku depilacji. Niestety nie chodziło o nogi, a o... klatkę piersiową. Włosy wystające z dekoltu eleganckiej sukni robią wprawdzie piorunujące wrażenie, ale nie jest to najlepszy sposób żeby zwrócić na siebie uwagę.

Megan Fox

Zmysłową urodę Megan szpecą drobne blizny na twarzy. Próby ukrycia ich pod grubą warstwą pudru nie są zbyt udane.

IG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: paris

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy