Reklama

Reklama

Dlaczego się poświęcamy

Dlaczego kobiety tak poświęcają się dla facetów?

Panuje moda na piękny wygląd - szczupła sylwetka, idealna cera, zadbane dłonie i stopy, itd. A dla kogo to wszystko? No właśnie, dla kogo? Dla facetów oczywiście. Tylko po co? Skoro oni potrzebują tego tylko na początku związku, a z czasem każdy facet zdradzi (przynajmniej raz), zamieni się w kata albo zaawansowanego alkoholika, dla którego dumą jest mieć w ręku butelkę wódki a nie zadbaną kobietę. Zdarzają się wyjątki, ale to tylko wyjątki! Więc tak naprawdę, jaki jest cel kobiet? Po to, by podobać się sobie, mężowi, który po jakimś czasie się przyzwyczai i nie będzie zwracał na to uwagi, czy przechodzącemu żonatemu mężczyźnie na ulicy?!

Reklama

Nikt nie zna odpowiedzi, po co i dla kogo kobiety się tak katują. Jest w tym wszystkim w wielkim stopniu wina mężczyzn. Teraz rozpoczyna się bulwersowanie się mężczyzn - niepotrzebnie Panowie! Kobiety powinny czuć się dowartościowane przez mężczyzn, bez względu na wygląd. Skoro mężczyzna wybiera za młodu kobietę i chce, aby została jego żoną, robi to z miłości, czy ze względu na to, że jest piękna? Przecież nikt nie będzie całe życie wyglądał tak, jak wtedy, gdy miał 20 lat. Panowie mają o tyle lepiej, że bez względu na to, ile mają lat, zawsze mogą sobie znaleźć młodą kobietę. Kobiety niestety z wiekiem stają się mniej atrakcyjne i pozostają samotne.

Apel do Panów, róbcie tak, aby Wasze kobiety poczuły się tak bardzo dowartościowane i piękne dzięki Wam, a nie dzięki katującym dietom, tabletkom i innym drastycznym metodom. I kochajcie je takie, jakie są.

noemi147

Interia360.pl
Dowiedz się więcej na temat: wygląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy