Reklama

Reklama

Drew Barrymore: Wiek to tylko liczba

Amerykańska aktorka Drew Barrymore od pewnego czasu najczęściej widywana jest z gitarzystą grupy The Strokes, 21-letnim Fabrizio Morettim.

Jak zapewnia gwiazda "Aniołków Charliego", to, iż jej obecny partner jest od niej dużo młodszy nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

Reklama

Drew i Fabrizio dzieli sześć lat. Jak na razie ta różnica nie ma dla znanej z licznych romansów aktorki najmniejszego znaczenia.

"Jestem w fazie bardzo szczęśliwego życia i to jest trochę dla mnie przerażające. On jest słodki, bardzo łagodny, a także jest kimś, kto myśli o całym świecie. Nie wiem, co się stanie w naszym związku, ale on jest pewnością tym kimś, z kim musiałam być, od pierwszego momentu kiedy się poznaliśmy. Wiek nigdy się nie liczył, nawet gdy już się dowiedziałam, ile on ma lat. Ta kwestia nie pojawiła się między nami. Spotykamy się i cieszymy się chwilami spędzonymi ze sobą. Podchodzimy do naszego związku bardzo swobodnie i nie stawiamy sobie żadnych wymagań. Ja wiem, że on musi koncertować i pracować nad muzyką, a on wie, że muszę kręcić filmy i że mam własną firmę producencką, której interesów muszę pilnować. Wspaniałe jest to, że widzimy się kiedy chcemy, a to sprawia, że każde spotkanie jest wyjątkowe. Jestem z nim szczęśliwa" ? mówiła Drew Barrymore.

Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje