Reklama

Reklama

Ekspert Reserved

Dlaczego w waszym firmowym sklepie (lokalizacja: Słupsk, REAL) odmówiono mi sprzedaży swerta znajdującego się na manekinie? Sprzedaży odmówiła obsługa, jak i kierownik, tłumacząc, że jest to ostatnia sztuka, która znajduje się na manekinie. Twierdzili, że manekiny ubiera dekorator i nie może zdjąć tego swetra, dopóki nie zmieni się kolekcja. Godzinę później w koszalińskim Reserved (centrum EMKA) ekspedientka oznajmiła, że na życzenie klienta może ściągnąć z manekina ubranie i sprzedać je klientowi. Równocześnie poinformowała, że nie istnieją żadne zakazy ani przepisy zabraniające sprzedaży ubrań znajdujących się na menekinach. Sytuacja miała miejsce w sobotę, 29 listopda. Proszę wyjaśnić, dlaczego kierownik sklepu w Słupsku odmówil sprzedaży towaru? Czyżby któryś z pracowników waszej filii "zarezerwował" sobie ubranie na posezonową obniżkę cen?!?

Dlaczego w waszym firmowym sklepie (lokalizacja: Słupsk, REAL) odmówiono mi sprzedaży swerta znajdującego się na manekinie? Sprzedaży odmówiła obsługa, jak i kierownik, tłumacząc, że jest to ostatnia sztuka, która znajduje się na manekinie. Twierdzili, że manekiny ubiera dekorator i nie
może zdjąć tego swetra, dopóki nie zmieni się kolekcja. Godzinę później w koszalińskim Reserved (centrum EMKA) ekspedientka oznajmiła, że na życzenie klienta może ściągnąć z manekina ubranie i sprzedać je klientowi. Równocześnie poinformowała, że nie istnieją żadne zakazy ani przepisy
zabraniające sprzedaży ubrań znajdujących się na menekinach. Sytuacja miała miejsce w sobotę, 29 listopda. Proszę wyjaśnić, dlaczego kierownik sklepu w Słupsku odmówil sprzedaży towaru? Czyżby któryś z pracowników waszej filii "zarezerwował" sobie ubranie na posezonową obniżkę cen?!?

Salon w cetrum EMKA jest salonem franchisingowym. Osoba prowadząca ten salon może mieć inną koncepcję zaaranżowania witryny - stąd różnice. Sprzedaż odzieży możliwa jest dopiero po zmianie ekspozycji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ekspert | salon | kierownik | ubranie | RESERVED

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy