Reklama

Reklama

Hiszpania: Wielokrotne randki w modzie

Wielkanoc w Hiszpanii to doskonała okazja nie tylko do wesel, ale i do randek w ciemno. Blisko połowa dorosłego społeczeństwa Półwyspu Iberyjskiego jest samotna, rozwiedziona albo owdowiała. Dlatego przybywa firm specjalizujących się w poszukiwaniu partnerów dla samotnych.

Według statystyk, długość hiszpańskich małżeństw nie przekracza 11 lat, a na rozstanie decyduje się co trzecia para. W minionym roku sądy przeprowadziły 110 tysięcy rozwodów.

Reklama

Hiszpanie nie chcą jednak żyć samotnie. W poszukiwaniu partnerów pomagają im biura samotnych serc, które organizują spotkania, kolacje, wycieczki i bale.

Największym powodzeniem cieszą się ostatnio tzw. wielokrotnie randki. Na spotkanie zostaje zaproszonych tyle samo mężczyzn co kobiet i każdy rozmawia z każdym dokładnie przez 7 minut. Podobno właśnie tyle wystarczy, aby przypaść sobie do gustu.

Zdaniem organizatorów wielokrotne randki kojarzą co najmniej trzy pary w trakcie wieczoru. Jak jednak wynika z badań pary te przeżywają wspólnie nie dłużej niż pół roku.

Dowiedz się więcej na temat: Hiszpania | randki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje