Reklama

Reklama

Horoskop 14 - 20 lutego

BARAN

Miłość - czas flirtów i niedwuznacznych propozycji. Będziesz się podobać, nieważne, czy jesteś sama, czy z kimś. Ale uważaj, bo twoje powodzenie może się stać powodem środowiskowo-zawodowych plotek. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia, nie przejmuj się i kieruj tylko prawdziwymi podszeptami serca.

Praca i pieniądze - nadchodzą korzystne zmiany, teraz uzyskasz dawno oczekiwany awans, podwyżkę. Jeśli dochodzisz swoich spraw w urzędach, to możesz liczyć na korzystne dla siebie werdykty. Sprawdź termin płatności dokumentów pojazdu, albo zerknij tuż przed podróżą na datę i godzinę odjazdu.

Reklama

Zdrowie - nie będziesz się w tych dniach oszczędzać, ale nie przesadzaj z używkami na balu walentynkowym. Jeśli ostatnio nie czułaś się najlepiej, byłaś zmęczona i bez humoru, to od soboty sytuacja się odmieni. Z uśmiechem popatrzysz na świat.

BYK

Miłość - w tych dniach poznasz kilka nowych osób, wśród nich będzie ktoś, dla kogo zapragniesz zmienić swoje życie. Dlatego, jeśli jesteś samotna, nie przegap tej szansy! Jeśli jesteś w jeszcze nieformalnym związku, to spodziewaj się teraz wyznań, deklaracji i ustaleń na przyszłość.

Praca i pieniądze - poradzisz sobie z trudnym zadaniem, które wymagać będzie dużej dyskrecji i mocnych nerwów. Następstwem tego będzie bardzo korzystna propozycja finansowa. Nie odpowiadaj od razu, zaakceptuj po omówieniu tego problemu, który wydaje się w tym mało istotny.

Zdrowie -zainwestuj ile możesz we własny wygląd, ze szczególnym uwzględnieniem wizyty u kosmetyczki. Koniecznie pij więcej soków i nie gazowanej wody. To nie tylko poprawi wygląd skóry, ale zniweluje tajemnicze bóle.

BLIŹNIĘTA

Miłość - otaczający cię mężczyźni będą cię teraz rozpieszczać i dbać o twoje dobre samopoczucie. I im bardziej będziesz wybredna, tym lepsze osiągniesz efekty. Masz teraz swoje 5 minut i wykorzystaj je w pełni. Nie bój się, że konsekwencją takiej postawy może być samotność. Jeśliby tak się stało, to znak, że po prostu nieuchronne przyszło wcześniej.

Praca i pieniądze - uważaj na rutynę, od pewnego czasu jesteś zbyt pewna siebie. Raczej pomyśl o podniesieniu kwalifikacji, o nauce języka lub dodatkowej specjalności, bo los czasami płata niespodzianki. Jeśli właśnie zaczynasz pracę, to nie opieraj swojej antypatii na pierwszym wrażeniu, nie zawsze wykorzystujesz swoją intuicję.

Zdrowie - dobre dnia na wszystkie radykalne zabiegi upiększające. Sprawdź tylko kwalifikacje tego, kto podejmie się takich działań. I bardzo dokładnie uzgodnij wysokość opłaty, możesz spodziewać się próby "wyciągnięcia" dodatkowej kwoty niby podnoszącej bezbolesność zabiegu.

RAK

Miłość - wspaniale udadzą się teraz wszystkie romantyczne wyjazdy. Jeśli w tych dniach kogoś uwiedziesz, to nie zapomni o on tobie i krótki flirt szybko przemieni się w piękny, głęboki emocjonalny związek, który jak żaden inny dotąd będzie dawać pewność na piękną, wspólną przyszłość.

Praca i pieniądze - nie czekaj na niczyją pomoc, wszystkie pomysły zgłaszaj szefowi sama, osobiście spotykaj się z tymi, kogo uważasz za istotne osoby dla twojej kariery. Nie licz na rekomendacje znajomych, na układy. I bardzo pilnuj swojego portfela i rzadko używanych kluczy.

Zdrowie - może dokuczać ci teraz żołądek. Nie jest to poważne schorzenie, to efekt błędów żywieniowych. Musisz znaleźć czas, aby jeść powoli, aby mieć chwilę dla siebie. Unikaj dużych punktów tzw. zbiorowego żywienia i ogranicz picie kawy.

LEW

Miłość - teraz będziesz w końcu pewna i jego i swoich deklaracji. Możesz planować wspólne życie, nawet jeśli ostatnio miałaś co do tego wątpliwości. Bardzo prawdopodobny czas na zrealizowanie marzeń o macierzyństwie, ale i też po prostu dla niektórych może to być zaskakujące i nieplanowane wydarzenie.

Praca i pieniądze - jeśli jedziesz teraz w podróż służbową, to spotkasz osobę dodadzą sił w realizacji twoich planów zawodowych. Nie mów o tym w pracy, bo wzmoże to tylko czyjeś skrywane skrzętnie uczucie zawiści. Jeśli chcesz teraz zrobić dużą inwestycję, to przeprowadź ją we czwartek.

Zdrowie - potrzeba ci oddechu, ale w miłym towarzystwie. Przemyśl krótki wyjazd z koleżanką do miejsca, gdzie po prostu możesz odreagować stresy z ubiegłych tygodni. Ale odradzam wypad na narty, to może niestety nie wyjść ci na zdrowie.

PANNA

Miłość - jeśli znudziły już ci się flirty i pragniesz głębokiego, stałego związku, a do tego jesteś od pewnego czasu sama, to koniecznie skorzystaj z najmniej, wg ciebie atrakcyjnej towarzyskiej propozycji spędzenia piątkowego wieczoru. Czeka cię bardzo zaskakujące spotkanie, na które zareagujesz w nietypowy dla siebie sposób.

Praca i pieniądze - ktoś zawistny będzie chcieć podważyć nie tylko twoje kompetencje, ale i twoją pozycję zawodową. Nie wchodź w dyskusje, nie komentuj, nie próbuj wyjaśniać. Sytuacja wyprostuje się sama, bez twojego udziału. Bardzo korzystny czas na decyzje o zmianie pracy, szczególnie w innej miejscowości.

Zdrowie - pomyśl o swoim noworocznym zobowiązaniu. Nie należy już dłużej zwlekać, tym bardziej, że nie czujesz się ostatnio wypoczęta i pełna sił. Zaplanuj starannie pierwszy dzień tej wielkiej zmiany i bądź konsekwentna.

WAGA

Miłość - rzucisz się w tych dniach w wir spotkań towarzyskich. To czas przygód i romansów, nawet osoby już z kimś szczęśliwie związane los może poddać pokusie.

Pamiętaj, że wszystko jest dla ludzi, ale nie ryzykuj swojego osobistego życia dla jakiegoś ulotnego mirażu. Chyba, że jest to ci akurat na rękę, ale dobrze to przemyśl.

Praca i pieniądze - spodziewaj się wielu bardzo odpowiedzialnych zadań. Nie będziesz mogła odkładać decyzji na później, co będzie dla ciebie, jak zwykle, trudnym wyzwaniem. Sprawy prowadzone przed urzędem idą w dobrym kierunku, ale nie próbuj przyśpieszyć wydarzeń. Dobry czas na gruntowne zmiany domu, lub zmiany funkcji dawnego mieszkania. Na wszystko starczy pieniędzy.

Zdrowie - zwróć uwagę na swoje migreny. Przemyśl, jakie zmiany wprowadzić w swoje życie, aby móc częściej być na świeżym powietrzu. Nie faszeruj się proszkami przeciwbólowymi, tylko po prostu więcej się ruszaj. Popijaj wieczorem Melisę, skończą się problemy ze snem.

SKORPION

Miłość - nikomu nie pozwolisz wtrącić się w swoje życie, będziesz bardzo zazdrosna i nastawiona bardzo wojowniczo. Teraz zakończysz niektóre związki emocjonalne, szczególnie, jeśli już wiesz, że byłaś wykorzystywana i oszukiwana. Nie bój się konsekwencji takiej decyzji, pamiętaj - "przyroda nie toleruje próżni", a to oznacza, że właśnie zwolniło się miejsce dla kogoś w twoim życiu nowego.

Praca i pieniądze - teraz pracujesz na swój awans, dlatego nie szczędź sił i wprowadzaj w swoje działania zawodowe wiele innowacji. Teraz możesz korzystnie sprzedać lub kupić. Nawet, jeśli pochodzi to z drugiej ręki. Natomiast dużym łukiem omijaj wszystkie sezonowe okazje.

Zdrowie - nie martw się ta małą zmianą na skórze, natomiast nie lecz się sama, tylko skonsultuj z dermatologiem. Mogą odezwać się dawne sprawy związane z kontuzją z lub chorobą z dzieciństwa. Nie popadaj w panikę, tylko zastosuj stary, wypróbowany sposób.

STRZELEC

Miłość - chyba masz już dość samotnych wieczorów i kontaktów internetowych. Jeśli nie wyjdziesz z domu i nie pozwolisz sobie na trochę luzu, to los się nie zmieni. Przypomnij sobie siebie z przed kilku lat i przestań tak krytycznie patrzeć na otoczenie. Nie pomoże najmodniejszy ciuch i wspaniała figura, jeśli twarz wyraża to, co dusza - czyli miażdżącą ocenę otoczenia.

Praca i pieniądze - dobry czas na zarobienie sporych pieniędzy jeśli pracujesz na własny rachunek. Ale i w pozostałych układach zawodowych teraz niemal wszystko będzie zależeć od twojej zaradności i umiejętności błyskawicznego podejmowania decyzji. Właściwe rozwiązanie problemu przyniesie ci extra wynagrodzenie.

Zdrowie - uważaj na swój system kostny, jesteś bardziej niż zwykle narażona na wszelkiego rodzaju kontuzje. Dlatego też bardzo uważaj, jeśli wybierasz się na narty, ostrożnie z ćwiczeniami na siłowni, bądź również ostrożna na basenie, a nawet na parkiecie tanecznym.

KOZIOROŻEC

Miłość - przestaną cię pociągać przygody, zaszyjesz się z bliską twemu sercu osobą w czterech ścianach i będziesz czerpać radość z romantycznych wieczorów przy świecach. Potrzeba ci teraz prawa do okazania słabości, do oczekiwania na czułość i zapewnienia o uczuciu. Do głosu dojdzie twoja długo skrywana zazdrość o partnera. Reaguj tak, jak czujesz.

Praca i pieniądze - dobry czas dla tych, kto pracuje w księgowości lub marketingu dużych firm. Szykują się zmiany, które przywitasz z wielkim zadowoleniem, w niektórych przypadkach możliwy bardzo spektakularny awans. Jeśli chciałaś wyjechać do pracy za granicę, to poczekaj z realizacją kilka tygodni.

Zdrowie - koniecznie przebadaj oczy, to, co ostatnio odczuwasz może być przejawem jakiegoś innego schorzenia, które samo w sobie nie jest groźne, ale nie zdiagnozowane, niekorzystnie może wpłynąć na twoją ostrość widzenia. Nie lekceważ tego.

WODNIK

Miłość - poznasz kogoś bardzo opanowanego i bardzo dobrze sytuowanego. To będzie znacząca różnica w porównaniu z twoim ex. Ale zanim zaangażujesz się głębiej, odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę go chcesz, czy to tylko odwet na bolesnej jeszcze przeszłości. Czasami warto zmusić kogoś do bardziej długotrwałych zabiegów.

Praca i pieniądze - jeśli szukasz lepszej i bardziej dochodowej pracy, to w tych dniach możesz przypadkowo usłyszeć o jakiejś bardzo interesującej możliwości. Nie bój się stawić na rozmowę kwalifikacyjną, a jeśli jeszcze czekają cię jakieś egzaminy, to nie zapomnij przejrzeć tych notatek, które napisałaś cudzym długopisem.

Zdrowie - nie lekceważ przeziębienia ani nawet drobnego kataru. Jeśli nie szczepiłaś się jesienią, to możesz się po prostu poważnie rozchorować. Dlatego koniecznie idź do lekarza a potem kilka dni pozostań w łóżku, a przynajmniej nie wychodź na dwór.

RYBY

Miłość - przypomnij sobie wydarzenia pierwszych dni tego roku i wyciągnij z tego wnioski. Nie powinnaś powtarzać tych samych błędów, zwłaszcza, jeśli ta sytuacja już kiedyś miała miejsce. Nie bój się mówić o tym, co czujesz, bez względu na to, czy jest to miłość, czy rozczarowanie i niechęć. To czas jednoznacznych deklaracji, bardzo korzystnych dla twojej przyszłości.

Praca i pieniądze - czas będzie płynąć za biurkiem spokojnie, a nawet leniwie. Pochłonie cię codzienność i nie będziesz mieć ochoty na dodatkowe zajęcia. Nie skusi cię nawet obietnica dodatkowego zarobku i dobrze, bo nie będzie mieć ona pokrycia w rzeczywistości. Rób swoje i przeczekaj. Ostrożnie z wydatkami, możliwa nie przewidywana płatność.

Zdrowie - wykorzystaj ten czas na własne potrzeby. Odizoluj się od rodziny, wyłącz wieczorem telefon a w weekend po prostu dobrze się wyśpij. Wszystko nabierze innych barw i innego wymiaru. Jeśli dbasz o figurę, zastosuj w weekend głodówkę.

Chcesz wiedzieć, co kryją karty Tarota? Porozmawiaj na żywo z Joanną Stawińską lub jej asystentką!
Zadzwoń teraz:
• z telefonu stacjonarnego pod numer: 0 700 78 18 05 (Legion, netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min)
• z telefonu komórkowego pod numer: *740 91 05 (netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min) (numery dostępne z sieci Era, Idea, Plus, Heyah, Sami Swoi).

Poradę Joanny Stawińskiej możesz uzyskać także wysyłając sms o treści JS.pytanie (np. "JS.czy powinienem podjac ryzyko i zainwestowac pieniadze) na numer 72020 (netto: 2 zł; brutto: 2,44 zł).

Gwarantowana ANONIMOWOŚĆ

Jeśli chcesz poznać przyszłość, przeczytaj co mówią o niej wróżki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje