Reklama

Reklama

Horoskop 14 - 20 sierpnia


Miłość - nawet, jeśli już nie oczekujesz zmian w życiu osobistym, to przydarzy się coś, co przywróci dawno zagubioną wiarę w uczucia. Nagle pojawi się ktoś, kto oferuje ci tyle, że całkowicie zmienisz swoje nastawienie do życia. A w związkach, do których wdarła się stagnacja będzie to okres nagłych porywów namiętności, zaskakujących wypadów za miasto, romantycznych wieczorów.

Zdrowie - niebywały przypływ sił witalnych sprawi, że możesz śmiało planować wszystkie remonty, nowe dodatkowe zajęcia sportowe itp. Pamiętaj tylko, że twoim głównym wrogiem jest cukier. Musisz odstawić słodycze.

Reklama

Praca i pieniądze - poznasz teraz lepiej świat twoich przełożonych i łatwiej będzie ci z nimi rozmawiać. Nie bądź jednak zbyt pewna siebie, bo nie wszystkie sprawy ułożą się mimo wszystko po twojej myśli, zwłaszcza, jeśli dochodzisz prawdy na drodze urzędowej.

Byk

Miłość - zupełnie przypadkowe spotkanie uprzytomni ci, jak bardzo do niedawna oszukiwałaś samą siebie. Kolejny raz nieprzewidziany przez nikogo zbieg okoliczności całkowicie przewróci czyjeś życie do góry nogami. Mimo, że zaboli, to jednocześnie pozwoli ci to odzyskać wiarę w siebie. Nawet w harmonijnych związkach dojdą do głosu pewne wątpliwości co do skrzętnie skrywanych tajemnic rodzinnych.

Zdrowie - chyba trochę popadasz w uzależnienie od wszystkich nowinek farmaceutycznych. Nie wszystko, co ma służyć zdrowiu należy stosować do siebie. Nawet pozbawione chemii preparaty ziołowe też mogą, niewłaściwie zastosowane, zaszkodzić.

Praca i pieniądze - podpisz ten dokument, ona da ci większe szanse na wszystko to, co dla ciebie ważne. Nie bój się zmian miejsca, nawet, jeśli łączy się to z dodatkowymi kosztami. Podołasz wszystkiemu, czego się teraz podejmiesz.

Bliźnięta

Miłość - niespodziewanie dla samej siebie, trochę z powodu gorącej atmosfery wieczornego spotkania, zrobisz się bardziej swobodna wobec kogoś, kogo od dawna pragniesz, ale kto cię onieśmiela. Będziesz bardziej emanować kobiecością, co, w przypadku osób jeszcze samotnych, przyniesie nieoczekiwane konsekwencje. Możliwe spotkanie kogoś, kto może wkrótce okazać się partnerem na całe życie.

Zdrowie - wybierz się chociaż na parę godzin i nie ważne, dokąd. To znakomicie ukoi twoje nadszarpnięte nerwy, a jeśli jest cię na to stać, to zamiast kupować kolejne preparaty witaminowe - zafunduj sobie kompleksową wizytę w gabinecie odnowy.

Praca i pieniądze - w przypadkowej rozmowie usłyszysz informację, która może być kluczem do twoich zawodowych sukcesów. Nikomu o tym nie mów! Dobry czas na negocjacje finansowe dotyczące podwyżek, umów kredytowych i podpisów na dokumentach prawno-urzędowych.

Rak

Miłość - na taki okres już od dawna czekałaś. W życiu uczuciowym zapanuje teraz wymarzona od dawna stabilizacja. Kolejny raz, z powodu niespodziewanego spotkania, utwierdzisz się, że wybrałaś właściwą osobę i że wspólnie podążacie w jednym kierunku. Wszystkie złe myśli i pojawiające się ostatnio wątpliwości znikną bezpowrotnie.

Zdrowie - nie odkładaj na kolejny tydzień wizyty w studio fryzjerskim. Przyda się również profesjonalnie zrobiony manicure. Nic tak nie podniesie twojej samooceny, jak widok samej siebie, całkiem odmienionej. A wieczorem weź do ręki książkę i nalej sobie kieliszek wina.

Praca i pieniądze - większość spraw zawodowych załatwisz teraz z korzyścią dla siebie, bo twoje argumenty będą po prostu nie do odparcia. Wykorzystaj tę passę na uzyskanie podpisu, o który bałaś się trochę wystąpić. Uwaga na klucze i dokumenty, tu możliwe kłopoty, a nawet strata finansowa.

Lew

Miłość - znowu dojdą do głosy twoje zapędy dyktatorskie. Nie próbuj dominować nad partnerem, nawet, jeśli ostatnio nie był wobec ciebie do końca w porządku. Nie naciągaj cienkiej nici porozumienia, bo pęknie w najmniej przez ciebie nieoczekiwanym momencie. A osoby samotne niech nie będę w tych dniach zbyt ufne wobec nowopoznanych znajomych.

Zdrowie - bóle kręgosłupa, to dolegliwość wynikająca z rozwoju naszej cywilizacji. Zacznij od regularnego pływania i delikatnej, ale codziennej gimnastyki. Takich objawów nie wolno lekceważyć, bo zaniedbane dają bardzo poważne stany, których leczenie często kończy się operacją.

Praca i pieniądze - szansa na porozumienie ze wspólnikiem, szefem. Dobry czas na podpisywanie dokumentów dotyczących spółek, wszelkiego rodzaju ugód finansowych, porozumień sądowych dotyczących kwestii majątkowych.

Panna

Miłość - samotne przedstawicielki znaku mają przed sobą obiecujący okres swojego życia. Jeśli skierujesz swoje kroki w stronę miejsc, w których odzyskuje się sprawność fizyczną, to może pojawić się przed tobą ktoś na miarę twoich marzeń, ktoś, kto cię jak nikt dotąd będzie rozumiał. Pamiętaj jednak, że pewne nawyki sytuacyjne nie ulegają zmianie, dlatego starannie rozważ swój wybór.

Zdrowie - przypomnij sobie tzw. domowe sposoby. Wprowadź zdrowe zasady żywienia, zadbaj o czas dla siebie, oszczędzaj w tych dniach kręgosłup, nie noś i nie dźwigaj ciężkich przedmiotów. To czas podatności na bolesne kontuzje.

Praca i pieniądze - wpadną ci w ręce dokumenty lub usłyszysz o czymś, co wyjaśni ci pewną zawiłość zawodową. Jeśli szukasz pracy, to zgłoś się ponownie do firmy, gdzie ostatnio ci odmówiono. Nic nie stoi w miejscu, układy się zmieniają, przekonasz się.

Waga

Miłość - zaskoczy cię spotkanie, które zacznie się od przyjacielskiej wymiany zdań, a zakończy propozycją wspólnego życia. Mimo, że brakuje ci poczucia bezpieczeństwa uczuciowego, znowu się zawahasz, czy to nie za szybko, czy to jest właściwy wybór. I słusznie, dajcie sobie trochę czasu, jeśli dotąd stanowiliście po prostu parę przyjaciół, to obydwoje musicie oswoić się z nową sytuacją.

Zdrowie - zajmij się teraz swoją kondycją fizyczną, zadbaj o wygląd skóry, paznokci i włosów. Nawet, jeśli nie masz swojej figurze wiele do zarzucenia, do może profilaktycznie zdecydujesz się na weekendową dietę warzywno-owocową?

Praca i pieniądze - korzystny czas na podpisywanie nowych, nawet długoterminowych zobowiązań finansowych. Nie bój się decyzji o zmianie pracy, akceptuj nowe propozycje, nawet, jeśli łączą się one z koniecznością dodatkowej nauki.

Skorpion

Miłość - w końcu osiągniesz emocjonalny kompromis i uda ci się pogodzić z kimś, z kim tyle samo cię łączy, ile was dzieli. Uda się wam odnaleźć wspólny język, co znakomicie wpłynie na stosunki panujące w waszej rodzinie. Zwłaszcza, jeśli w centrum konfliktu tkwiła starsza od ciebie kobieta, z której zdaniem całkowicie musisz się liczyć. To doświadczenie na okazywanie wyrozumiałości.

Zdrowie - zamiast zamartwiać się, że nowy specyfik na odchudzanie nie przyniósł piorunującego, zgodnie z obietnicą sprzedawcy, rezultatu, zrób rachunek sumienia i zacznij po prostu metodą małych kroków. Na początek - ustanów dla siebie zasady zdrowego, stałego trybu życia.

Praca i pieniądze - przed tobą możliwość wyjazdu zawodowego. Zdecyduj się, mimo niedogodności, bo rezultaty będą dla ciebie niezwykle obiecujące na przyszłość. To może nawet radykalnie zmienić całą twoją sytuację materialną.

Strzelec

Miłość - właściwie trudno jednoznacznie określić czekające cię wydarzenia. Z jednej strony w bardzo precyzyjny sposób uzyskasz pewność, co do uczuć obecnego partnera. To da ci wyczekiwaną pewność jutra, ale z drugiej strony wprawi w rozterkę, bo to, co jeszcze wczoraj byłoby objawieniem, dziś powoduje niepokój, bo już wiesz, że pojawiła się jeszcze inna, bardzo interesująca osoba... Sama musisz dokonać wyboru, ale nie śpiesz się.

Zdrowie - na przekór światu i wszystkim kłopotom, których ostatnio doświadczyłaś, nie pozwól sobie na chwile zwątpienia, bo stąd już bliska droga do stanów melancholijno-depresyjnych. Spójrz uważnie w lustro i zadecyduj, co trzeba zmienić - i zrób to. Zacznij od zmian zewnętrznych.

Praca i pieniądze - na najbliższym spotkaniu zawodowym uda ci się przeforsować swoją koncepcję. Wyciągnij z tego wnioski i idź za ciosem. Nawet, jeśli to droga samotna. Masz intuicję i korzystaj z tego a zarobisz więcej niż myślisz.

Koziorożec

Miłość - samej siebie nie poznasz, bo zaczniesz po prostu marzyć na jawie, twoje zachowanie jednoznacznie wskazywać będzie na bujanie w obłokach. A wszystko to za sprawą spotkania kogoś, kto został ci przedstawiony przez koleżankę lub kolegę z pracy. Warto marzyć, inaczej nic nie ma sensu, dlatego puść wodze fantazji. Jeśli zobaczysz siebie szczęśliwą właśnie z nim, to walcz o to z całej siły.

Zdrowie - przez kilka dni możesz odczuwać niczym, wg ciebie nie usprawiedliwione, bóle w łydkach. Kłopoty z krążeniem, to choroba praktycznie każdego wieku. Dlatego zacznij już teraz stosować polecane w reklamach preparaty przywracające poczucie lekkości w ruchu.

Praca i pieniądze - powstrzymaj swoje skłonności do niewiary we własne możliwości i nie zniechęcaj się do przedsięwzięcia, którego powinnaś się konsekwentnie trzymać. Ryzyko ci się opłaci. Jeśli się na taki sposób nie zdecydujesz, to pewne jest tylko zgorzknienie.

Wodnik

Miłość - w tych dniach mogą rozpaść się wieloletnie związki, miłość, która miała być niedościgłym przykładem dla innych, może teraz pokazać swoją, wcale nie najpiękniejszą twarz. Dowiesz się czegoś istotnego nie tylko o sobie, nie tylko o nim, ale i o jakości waszego związku. Dlatego nie dla wszystkich mogą to być tzw. dobre wiadomości. Wyciągnij z tego wnioski na przyszłość. Tylko tak uda ci się to przetrwać.

Zdrowie - należysz do osób, które dosyć długo odreagowują stres. Dlatego powinnaś podejść do tego zagadnienia trochę naukowo. Kup sobie książki na temat asertywności, kreatywności i umiejętności panowania nad otoczeniem. To da lepszy skutek niż kolejne tabletki.

Praca i pieniądze - masz szanse na podpisanie umowy pożyczki na bardzo dogodnych dla ciebie warunkach. Nie kładź wypowiedzenia na biurko szefa w tych dniach. To, na co liczysz, nie uda ci się i zostaniesz na lodzie. I z o opinią osoby lekkomyślnej .

Ryby

Miłość - jeśli w skrytości ducha wierzyłaś, że bliska ci do niedawna osoba jednak zmieni zdanie i zechce raz jeszcze dać waszemu związkowi szansę, to właśnie w tych dniach będzie taka możliwość. Jeśli potraktujesz go jak kogoś, kto wrócił z dalekiej podróży i nie będziesz wracać do przeszłości, to od tego momentu życie nabierze zawrotnego tempa, już nic nie będzie dla was zbyt trudne, czy niemożliwe.

Zdrowie - w najbliższy weekend zostaw obowiązki i wyjedź chociaż na parę godzin z domu. Każdy rodzaj ruchu na świeżym powietrzu dobrze ci zrobi, szczególnie jeśli ostatnio nękają cię stany podgorączkowe. I nie przekładaj terminu wizyty u dentysty.

Praca i pieniądze - przed tobą bardzo duże wydatki. Nie na wszystko masz pokrycie, ostrożnie podejmuj decyzje kredytowe. Zwłaszcza, jeśli twoja umowa o pracę nie ma dla ciebie jednoznacznej formy czasowej. Możesz tego nie udźwignąć.

Chcesz wiedzieć, co kryją karty Tarota? Porozmawiaj na żywo z Joanną Stawińską lub jej asystentką!
Zadzwoń teraz:
• z telefonu stacjonarnego pod numer: 0 700 78 18 05 (Legion, netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min)
• z telefonu komórkowego pod numer: *740 91 05 (netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min) (numery dostępne z sieci Era, Orange, Plus, Heyah, Sami Swoi).

Poradę Joanny Stawińskiej możesz uzyskać także wysyłając sms o treści JS.pytanie (np. "JS.czy powinienem podjac ryzyko i zainwestowac pieniadze) na numer 72020 (netto: 2 zł; brutto: 2,44 zł).

Gwarantowana ANONIMOWOŚĆ

Jeśli chcesz poznać przyszłość, przeczytaj co mówią o niej wróżki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje